Papara kartının arka yüzündeki bilgiler arkadaşın eline geçti

Efe0819

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, geçenlerde Papara kart sipariş ettim ve bugün elime ulaştı. Kartı kartondan çıkartırken üstünde biraz karton ve bant izi kaldı, Instagram'den arkadaşımı aradım ve kartı gösterirken ekran görüntüsü almış ve bana ekran görüntüsü aldım diyerek bir korkutma amaçlı bir şey yaptı. Benim korkum, karttan alışveriş yapması gibi bir olanak var mı? Yaşım küçük olduğundan bir şey yapabilir diye korkuyorum.

Merhaba arkadaşlar, geçenlerde Papara kart sipariş ettim ve bugün elime ulaştı. Kartı kartondan çıkartırken üstünde biraz karton ve bant izi kaldı, Instagram'den arkadaşımı aradım ve kartı gösterirken ekran görüntüsü almış ve bana ekran görüntüsü aldım diyerek bir korkutma amaçlı bir şey yaptı. Benim korkum, karttan alışveriş yapması gibi bir olanak var mı? Yaşım küçük olduğundan bir şey yapabilir diye korkuyorum.
Arkada sadece CVV kodu yok mu? Eğer öyle ise ne yapabilir ki?
1614083560149.png

Papara kartı ile internetten yapılan alışverişlerde sadece kart bilgileri yeterli olmuyor. Telefon numaranıza SMS doğrulama kodu geliyor. Korkulacak bir şey olduğunu sanmıyorum.

Alışverişlerde telefon onayı ister ve isterseniz kullanıma kapatabiliyorsunuz ayarlardan karta gelerek. Çok şüphe ediyorsanız ayrı bir kart sipariş edip onu kullanabilirsiniz.

Gerçi Black Card aldıysanız bilemem, o zaman meşakatli olur yeni kart işi fakat arkadaşların da dediği üzere onay isteyecektir işlemlerde. O yüzden sıkıntı olmaz.

Hiç bir şey yapamaz eğer korkuyorsanız kartınızı internete kapatınız alışveriş yapacağınız zaman açın yada papara müşteri hizmetlerini arayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı