Papara Kart'ta para biriktirilir mi?

ZBRaee

Centipat
Daha fazla  
Yaşım yetmediği için banka hesabı açamıyorum. Banka hesabımın da annemle ya da babamla ortak olmasını istemiyorum. Papara Kart'ın içinde para çok uzun durursa bir kesinti olur mu? Papara kart hiçbir ATM'den para çekmiyor ama bazen çekiyor. Nedeni nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaşım yetmediği için banka hesabı açamıyorum. Banka hesabımın da annemle ya da babamla ortak olmasını istemiyorum. Papara Kart'ın içinde para çok uzun durursa bir kesinti olur mu? Papara kart hiçbir ATM'den para çekmiyor ama bazen çekiyor. Nedeni nedir?

Ben 14 yaşındayım ve kendi kartım var üstünde benim ismim var annemle ortak değil.

Artı -1 Eksi
Biriktirilir, işlem ücreti almıyor, aylık kullanım ücreti vs. de almıyor. Ayrıca hangi ATMden denediniz? Ben denediğimde Papara Black Card çoğu ATMden para çekiyor.

Papara ATM'den çekim yapamıyor diye biliyorum. Paranı biriktirmek için nakit olarak saklayabilirsin. Yok ben illa online saklayacağım diyorsan papara güzel bir tercih olur. Ben paramı saklayayım hem de değerlensin diyorsan CS:GO kelebek bıçaklarına bakmanı öneririm yıllık paranı ortalama %20 civarı katlatıyor yani bir tane kelebek bıçak alırsın beklersin. Pahalanınca ve paraya ihtiyacın olunca forumda veya başka waxpeer.com cs.deals gibi sitelerde %2-5 fee arası satabilirsin.

Edit : Papara karttan çekiliyormuş. Arkadaşlar emoji ata ata öğrettiler sağolsun. @hakangu

Son düzenleme:
Artı -3 Eksi
12 yaşından büyükseniz İş Bankası'ndan İlk İmza kartı alabilirsiniz. Ancak direkt olarak açmak istiyorum şubeye vs. gitmek istemiyorum derseniz Papara gayet uygundur.

Geri
Yukarı