Papara kartta para tutulmalı mı?

burwak58

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba Papara'yı son 2 aydır kullanıyorum şu an için çok memnunum. Hesabımda para var o parayı çekeyim mi yoksa hesabımda mı kalsın? Bunu güvenlik açısından soruyorum. Örnek olarak kartımda 100 TL var. Bu parayı çekeyim mi? Yoksa kalsın mı? Geçenlerde bir şeyler okumuştum. Habersiz alışveriş vs yapıyorlarmış. Karttan para çekiyorlarmış vs. onları okuyunca içime bir kurt düştü. Acaba paramı çeksem mi diye. Bilemedim :/

Bilgilerinizi çaldırmazsanız ve kartınızı alışverişlere kapatırsanız bir sorun yaşamazsınız. Alışveriş yapmayacaksanız banka hesabınıza çekmeniz daha mantıklı.

Peki kartımı alışverişlere kapatsam hiçbir şekilde çekim veya harcama yapılmaz değil mi?

Arkadaşlar merhaba Papara'yı son 2 aydır kullanıyorum şu an için çok memnunum. Hesabımda para var o parayı çekeyim mi yoksa hesabımda mı kalsın? Bunu güvenlik açısından soruyorum. Örnek olarak kartımda 100 TL var. Bu parayı çekeyim mi? Yoksa kalsın mı? Geçenlerde bir şeyler okumuştum. Habersiz alışveriş vs yapıyorlarmış. Karttan para çekiyorlarmış vs. onları okuyunca içime bir kurt düştü. Acaba paramı çeksem mi diye. Bilemedim :/
Hesap şifreni ve uygulama şifreni kimse bilmediği sürece hiçbir şekilde hiçbir harcama, dekont vb şeylere ulaşamaz. İçin rahat olsun kardeşim. Bir papara kullanıcısı olarak bu kart ile her işlemi yapabiliyorum

Geri
Yukarı