Papara Lite Card alınır mı?

Ben ilkini kaybettim. İkinci geldi, ilkini de aynı şekilde fırına bıraktırmıştım :) çok katı değiller yardımcı oluyorlar, kurye arasın yeterli.

Hocam peki diyelim ben başka birine bıraktırdım ama o kişi evde değil ben kuryeye posta gibi oraya bırakmasını söylesem bırakır mı?

Papara öneririm Tosla arayüzü bile sıkıntılı Papara bence en iyi ön ödemeli kart.

O zaman Papara alacağım hocam.

Hocam peki diyelim ben başka birine bıraktırdım ama o kişi evde değil ben kuryeye posta gibi oraya bırakmasını söylesem bırakır mı?

Kuryeye bağlı bir durum.

O zaman Papara alacağım hocam.

Hayırlı olsun.

Alınır sadece Black kart sipariş etmek istemezsen 5 TL zaten ve iade ediyor paranı özellikleri aynı ve renk seçenekleri var bende hem Black var yeşil Lite cart var biri evde biri yanımda geziyor alınır ve kimse kusura bakmasın Papara diğerlerinden çok önde ve işlem ücreti yok AkbanK'den yatırırsanız tabii.

Alınır sadece Black kart sipariş etmek istemezsen 5 TL zaten ve iade ediyor paranı özellikleri aynı ve renk seçenekleri var bende hem Black var yeşil Lite cart var biri evde biri yanımda geziyor alınır ve kimse kusura bakmasın Papara diğerlerinden çok önde ve işlem ücreti yok Akbank'den yatırırsanız tabii.

Kartlar değişti haberiniz olsun.

Bence Black alın Lite alırsanız onaylı hesap yaparsınız en fazla 1.250 TL yatırabilirsiniz.
Black kart sipariş edin sözleşmeli hesap ile 25.000 TL yatırın.

Tamam hocam ilk denemek için Papara Lite kard alacağım CarrefourSA'dan ama sonrasında Black Card sipariş edeceğim.

Hayır değişmemiş ben alalı 2 ay oldu Lite cartı ve hala aynı CarrefourSA'dan aldım ve aynı ve bundan önce de kuzenim 6 ay önce falan almıştı.

1669398784507.png

Yeni konular

Geri
Yukarı