Çözüldü Papara Lite kart ile alışveriş yapılabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

selimtti

Decipat
Yer
Beyazsaray
Papara Lite Card ile ilgili bazı sorularım var;

• İnternet alışverişi yapılabilir mi?
  • Adana'da Lite Card nerede bulunur?
  • Hangi banka üzerinden para yatırabilirim?
  • Oyun alışverişlerinde(Steam, Valorant içi VP gibi) sorun çıkarır mı?
  • X bankası üzerinden Papara Lite Card'a para gönderilir mi?
  • Bana baş ağrıtacak bir sorun çıkarır mı normal kullanımda?
  • Cashback olayı sorunsuz çalışıyor mu?

Biraz sorum birikmişti kafamda. İnternet alışverişi yapacağımdan dolayı ailemi işin içine katmadan kendim yapmak istiyorum ve Papara Black Card gelmediği için Lite Card almayı düşünüyorum. Sorularımı teker teker yanıtlayabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. :)

Çözüm
- Rahatlıkla internet alışverişi yapabilirsiniz.
- CarrefourSA'da var. Fakat size önerim Papara uygulamasından Black Card sipariş etmeniz.
-Akbank ATM'lerinden ücreti alınmadan para yatırabilirsiniz. Diğer ATM'ler işlem ücreti alıyor.
-Hiçbir sorun çıkmaz.
-Banka kendi adınıza olmalı.
-Kart kiralama tarzı işlere bulaşmazsanız sorun olmaz.
-Cashback harika bir sistem ve çalışıyor.
İnternetten çok hızlı ve rahat bişr şekilde alışveriş yapabilirsiniz.
İşinize yaradıysa cevabımı çözüm olarak işaretleyebilirsin.
Satın alsanız bile büyük ihtimalle hesabınıza ekleyemezsiniz hocam. Papara üzerinden Teal, Rose, Grey, Almond ya da Black karta başvurun. Lite Card basımı durduruldu artık. Kartlar arasında sadece renk farkı var. Özellik olarak Black kart ne yapabiliyorsa diğer kartlar da aynı özelliklere sahip.

- Rahatlıkla internet alışverişi yapabilirsiniz.
- CarrefourSA'da var. Fakat size önerim Papara uygulamasından Black Card sipariş etmeniz.
-Akbank ATM'lerinden ücreti alınmadan para yatırabilirsiniz. Diğer ATM'ler işlem ücreti alıyor.
-Hiçbir sorun çıkmaz.
-Banka kendi adınıza olmalı.
-Kart kiralama tarzı işlere bulaşmazsanız sorun olmaz.
-Cashback harika bir sistem ve çalışıyor.
İnternetten çok hızlı ve rahat bişr şekilde alışveriş yapabilirsiniz.
İşinize yaradıysa cevabımı çözüm olarak işaretleyebilirsin.
Black kart söyledim fakat leş kargo firmasının leş kuryesi eve bırakmadığı halde teslim edildi işaretlemiş. Evimde herhangi bir kart yok. Tekrar sipariş edemiyorum var olduğu gözüktüğü için.

Halen Carrefoursa marketlerden alınabiliyor, ama nedense bazen temassız çalışmıyor. (Ben 6 ay önce lite card aldım onda sıkıntı yok, ama arkadaşlarım yeni kart aldı. Bazı yerlerde bende temassız çalışsa da arkadaşlarımda çalışmıyor. Neden bilmiyorum.)

Halen Carrefoursa marketlerden alınabiliyor, ama nedense bazen temassız çalışmıyor. (Ben 6 ay önce lite card aldım onda sıkıntı yok, ama arkadaşlarım yeni kart aldı. Bazı yerlerde bende temassız çalışsa da arkadaşlarımda çalışmıyor. Neden bilmiyorum.)
Temassız kullanmayacağım sorun yok çalışmasa da olur. İnternet alışverişi yeter benim için.

Papara uygulamasından temasız özelliğini kapatmış olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı