Papara Lite vs Papara Black

İstanbul'da yaşayanlara 1-2 günde gelmiş diye gördüm. Deprem bölgesiyse 2-3 ay sürer çok rahat. Ben Kırıkkale'de yaşıyorum.
Deprem bölgesinde diğer kartlar 1 haftada geliyor ama papara konusunda bir fikrim yok.

Merhaba. Ben Papara'ya geçeceğim fakat Papara Black Card 3-4 haftada geliyormuş ortalama. Bende Papara Lite Card almayı düşündüm. Fakat Black Card ile arasındaki fark nedir? Limitleri aynı mı?

Black, eski seriye ait hesabı sözleşmeliye geçirebilen tek karttı. Lite kartta yine eski seriye ait ama sadece fiziksel satış noktalarında satılan bir karttı ve bu yüzden hesabı sözleşmeliye geçiremeyen bir kart serisiydi. Yeni seride Lite ve Black kartlar, Papara Card adı altında birleşti.

Yeni seriye ait kartları hem fiziksel satış noktalarında hem de uygulama ve papara.com'dan sipariş edebilirsin. Uygulamadan veya papara.com'dan alacağın herhangi bir renkteki Papara Card hesabını sözleşmeliye çevirir. Diğer satış noktalarından alacağın kartlar Lite kartlar gibi hesap durumunu yükseltmez.

Tüm kartların özellikleri hesap statüne bağlıdır. Yani hesabın sözleşmeliyse, Lite karttan da herhangi bir karttan da ATM'den para çekimi gibi işlemleri gerçekleştirebilirsin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı