Papara Metal kart alınır mı?

Boşa para harcamak isteyenler, harcamak çok parası olanlar alabilir.

Yapı Kredi hesabım var fakat Papara'yı daha çok kullanıyorum cashback vb. için. Metal kart alasım geldi, alınır mı? Cashback ve yurt dışı geçerlilikleri çok iyi.

Nays fiziksel kart çıkartsa Papara bile kullanmam caahback falan verdigi yok artık 2021 adına güzel kampanyalari vardı ama artık enfilasyona oranla %50 iade bile yapmiyor.

Nays fiziksel kart çıkartsa Papara bile kullanmam caahback falan verdigi yok artık 2021 adına güzel kampanyalari vardı ama artık enfilasyona oranla %50 iade bile yapmiyor.

Nays fiziksel kart çıkarda 1 saniye beklemem, Yapı Kredi bile kullanmam (velim ile açmıştım). Zaten 18 olduğum zaman İş Bankası'na geçeceğim, altyapısı hoşuma gidiyor ve kampanya vb.

Her işlevini aynı iken sadece metal olmasından ötürü boş yere de 1000tl vermek bence aşırı derecede mantıksız.

Yapı Kredi hesabım var fakat Papara'yı daha çok kullanıyorum cashback vb. için. Metal kart alasım geldi, alınır mı? Cashback ve yurt dışı geçerlilikleri çok iyi.
Ya kankam, eğer paran varsa ve 1000TL harcamak maddi durumunu sıkıntıya sokmazsa alabilirsin. Metal kartın tam olarak nasıl artıları var pek bilmiyorum, fakat heves ettiysen ve ona verebilecek paran varsa alabilirsin. Neden olmasın?

Geri
Yukarı