Papara metal kart veriyor

Premium cashback özellikleri olacak ve buna inanmayabilirsiniz ama kanıt videosunu atabilirim Papara'nın CEO'su açıklama yaptı mesela restoranda yemek yiyorsunuz ama nakitiniz yok posda geçmiyor giriyorsun Papara'ya adresi yazıyorsun adam parayı getiriyor para yatırmadada adam kapınıza kadar geliyor ve parayı direk alıp yatırıyor bir de gerçek metal kart.

Çok iyiymiş gerçekten. Ben de kartın omuzlara masaj yapabildiğini duydum ama doğrulundan emin değilim.

Biraz fan boyluk mu seziyorum?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok iyiymiş gerçekten. Ben de kartın omuzlara masaj yapabildiğini duydum ama doğrulundan emin değilim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu videodan bakabilirsiniz inanmıyorsanız.
Beta bitince herkese açılacak zaten
Bu roportajda sadece değerli kullanıcılıranına vereceğini söylüyor ceo.

bu videodan bakabilirsiniz inanmıyorsanız.

bu roportajda sadece değerli kullanıcılıranına vereceğini söylüyor CEO.

Yani? Betadan sonra alınabilecek yani niye bu kadar heyecanlandınız anlamadım ki?

Yani? Betadan sonra alınabilecek yani niye bu kadar heyecanlandınız anlamadım ki?
Paparanın değerli kullanıcılarına verilecek herkes alamıcak bide ilk alanlardan oluyorsunuz herkes gelmesini beklerken çok heyecanlıyım diyor gelincede hiç kimse heyecanlanmıyor ben anlamadım bu işi.

Yeni konular

Geri
Yukarı