Papara "Mevcut internet bağlantınızdan çok fazla hesaba giriş yapmaya çalıştınız" hatası

Nailed It

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Freelance Finansçı ve 2 Şirket sahibi.
Selamlar, maaş ödememi kontrol etmek için 10-20 dakika aralıklar ile Papara hesabıma girip duruyordum, bir anda başlıkta yazan uyarıyı vermeye başladı şu an hesabıma giriş yapamıyorum. Nasıl çözerim bu sorunu? Mobil veriden bağlanınca giriyor fakat bulunduğum bölgede mobil veri çok yavaş.

Modemi kapatıp açarsanız IP'niz yenilenir ve tekrardan sorunsuzca giriş yapabilirsiniz, fakat yine sürekli Papara hesabınıza giriş spamlarsanız aynı sorun yine ortaya çıkacaktır.
Maaş ödemeniz için sürekli Papara uygulamasından bakmanıza gerek yok. Bildirimleriniz açık ise zaten hesabınıza 1 kuruş bile girse anında bildirim gönderiliyor.

Modemi kapatıp açarsanız IP'niz yenilenir ve tekrardan sorunsuzca giriş yapabilirsiniz, fakat yine sürekli Papara hesabınıza giriş spamlarsanız aynı sorun yine ortaya çıkacaktır.
Maaş ödemeniz için sürekli Papara uygulamasından bakmanıza gerek yok. Bildirimleriniz açık ise zaten hesabınıza 1 kuruş bile girse anında bildirim gönderiliyor.
Sabit IP kullanıyor olmam lazım, yine de birazdan deneyeceğim, son durumu mesajımı düzenleyip yanıtınızı beğenerek bildireceğim.

Sabit IP kullanıyor olmam lazım, yine de birazdan deneyeceğim, son durumu mesajımı düzenleyip yanıtınızı beğenerek bildireceğim.
Sabit IP kullanıyorsanız muhtemelen işe yaramaz söylediğim yöntem. Fakat dediğim gibi giriş spamlemenize gerek yok. İnternetinizin açık kalması yeterli, hesabınıza para girişi olduğu anda hem Papara'ya kayıtlı e-posta adresinize hem de telefonunuzun bildirimler kısmına bildirim gelecektir.

Evet çözüm olmadı, neyse bir süre mobil veriden takip edeyim. Bildirimleri nereden açacağımı bulamadım, açık da gözüküyor halbuki. Maaşım yatmış ona rağmen bildirim almadım mesela.

Evet çözüm olmadı, neyse bir süre mobil veriden takip edeyim. Bildirimleri nereden açacağımı bulamadım, açık da gözüküyor halbuki. Maaşım yatmış ona rağmen bildirim almadım mesela.

Bildiğim kadarıyla İnternet Servis Sağlayıcınız "Sabit IP'den Dinamik IP'ye geçmek istiyorum" derseniz yapabiliyorlardı.

Bildiğim kadarıyla İnternet Servis Sağlayıcınız "Sabit IP'den Dinamik IP'ye geçmek istiyorum" derseniz yapabiliyorlardı.
İşim gereği sabit kullanmak zorundayım, normalde bir çok alanda baltalıyor beni zaten ben de sabit istemiyorum...

Selam, maaş ödememi kontrol etmek için 10-20 dakika aralıklar ile Papara hesabıma girip duruyordum, bir anda başlıkta yazan uyarıyı vermeye başladı şu an hesabıma giriş yapamıyorum. Nasıl çözerim bu sorunu? Mobil veriden bağlanınca giriyor fakat bulunduğum bölgede mobil veri çok yavaş.

Hocam sorununuz çözüldü mü?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı