Papara mı, ininal mı?

Hem Papara'ya hem de İninal'e üyeliğim bulunuyor ancak genelde Papara'yı kullanıyorum, o da FH4'de kredi satabilmek için. İninal kullanmıyorum gibi bir şey, sadece hesabım ve kartım var o kadar.

Hocam ne alakası var? Papara.
Papara'nın özel indirimleri dışında bir avantajı yok, bazı işlemlerden zırt pırt işlem ücreti kesiyor. İş Bankası ile başkalarından ödeme almak için IBAN kullanabiliyorsunuz. Kardeşimi İş Bankasına geçirdiğimizden beri çok memnun, o da papara'dan daha iyi olduğunu düşünüyor.

Kesinlikle Papara bence. Black Card ile ATM'den para yatırma ve çekme işlemleri yapabiliyorum, temassız özelliği var -bu özellik İninal'ın bazı kartlarında da olsa da Papara'nın tüm kartları böyle- gerçekten rahat.

Papara'nın özel indirimleri dışında bir avantajı yok, bazı işlemlerden zırt pırt işlem ücreti kesiyor. İş Bankası ile başkalarından ödeme almak için IBAN kullanabiliyorsunuz. Kardeşimi İş Bankası'na geçirdiğimizden beri çok memnun, o da Papara'dan daha iyi olduğunu düşünüyor.

Hocam ailesini yanına alması gerekiyor ve bence ilk imza kötü EFT yapamıyorsun ben Akbank 18 yaş altı hesap açtım yetişkin hesabındaki her şeyi kullanabiliyorsun.

Papara'nın özel indirimleri dışında bir avantajı yok, bazı işlemlerden zırt pırt işlem ücreti kesiyor. İş Bankası ile başkalarından ödeme almak için IBAN kullanabiliyorsunuz. Kardeşimi İş Bankası'na geçirdiğimizden beri çok memnun, o da Papara'dan daha iyi olduğunu düşünüyor.

Adam Papara mı ininal Kart mı diye sormuş. Banka kartı mı Papara mı diye sormamış ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı