Papara mı, ininal mı?

Papara sebebi ise cashback olayı ve aylık para almaması ve internet üzerinden sanal kart açıp tek seferlik ödeme yapabilme özelliği ile zaten Tosla ve ininalı geride bırakıyor tek sıkıntısı kart 20TL.

Normal kart başvurusu yaptığında mobilden, bedavaya hiçbir kargo ücreti olmadan yolluyorlar bazı paralı kartlar var onların da limit konusunda ücretsiz olan karta göre daha bonkör daha yüksek veriyorlar.

Bu soru Papara kartın komisyon kesmeme derdi ile sonlandı gibi gözüküyor. Zira ininal Kart'ın hiçbir artısı yok muhtemelen yakında iflas edecektir.
Not: Papara "Akbank" hariç artık az da olsa komisyon kesiyor, fakat yine de ininale göre fazla artısı bulunuyor.
Alternatif olarak: Tosla kart öneririm ama ilk tercihin Papara olsun.

Selam. 14 yaşındayım ve ön ödemeli kart satın almak istiyorum. Papara ve ininal arasında kaldım. Papara Ininal'e göre biraz daha iyi gibi duruyor ama Papara'yı alırsam veli onayı olmadan kullanacağım. O yüzden para çekme olmayacak. Limit 2.750 TL olacak ama sıkıntı değil. İninal'de ise 2 TL kullanım ücreti almaları hoşuma gitmedi. Para yatırırken veya çekerken de komisyon alıyorlar. Sizce ne yapmalıyım?
Papara hocam.

Papara sebebi ise cashback olayı ve aylık para almaması ve internet üzerinden sanal kart açıp tek seferlik ödeme yapabilme özelliği ile zaten Tosla ve ininalı geride bırakıyor tek sıkıntısı kart 20TL.

Hocam hatırladığım kadarıyla sanki kartı aktifleştirince kartı alırken verdiğimiz parayı Papara bakiyesine iade ediyorlardı. Hala öyle mi bilmiyorum ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı