Papara mı, ininal mı?

Neden boş olsun?
Kardeşim hepsini aktif kullandım ya Paparayı CashBack için kullan için havale falan filan yapmadan yada özel banka hesabını kullan boş işler çünkü boş yere ceza yeme riskin var saçma sapan yere yazıyorlar he bide Paparayı devlet aktif olarak takip ediyor bankalarda vs. böyle birşey yok

Hocam bende tosla var papara da almak istedim lanet olası binbir türlü hologram testi canlılık testi bir sürü teste soktu beni sanki devlet sırı altı üstü bir kart alıcaz tilt oldum çıktım bende. Tosla'yı öneriyorum ben

İninal'i kullanmış biri olarak sana Papara'yı tavsiye ediyorum. İninal'ın her ay vergi kesintisi yüzünden karttaki param bitmişti. Bir şey alacak oluyordum sürekli 1-2 TL eksik olduğu için alamıyordum. Ek olarak Papara'da kampanyalı alışverişlerinde sana paranın bir kısmını geri veriyor ve bu çok güzel bir şey. Steam'e 250 TL attım geri cash back verdi ve onu da yükledim. İninal'de ise karttaki paranı nasıl bitireceklerinin yolunu arıyorlar resmen.

Hocam bende Tosla var Papara da almak istedim lanet olası binbir türlü hologram testi canlılık testi bir sürü teste soktu beni sanki devlet Siri altı üstü bir kart alacağız tilt oldum çıktım bende. Tosla'yı öneriyorum ben.

Eskiden istemiyordu o testleri. Ben eskiden almıştım.

Geri
Yukarı