Papara mı Tosla mı ininal mi Paycell mi?

İninal zaten kanımı kuruttu resmen kartta 5 kuruş bile unutsam sömürüyor.

Papara kullanıyorum işlerimi oradan yapıyorum böyle deneme sürümü filan olunca ininalda bir tane sanal kart var onla yapıyorum işimi ininal kartında bir 1K olsa alacak bayağıdır para atmadım atmamda
Tosla Akbank'ın ben 500TL yatirmistim bir TL bile kesmedi neden sizde kesti ki acaba Papara iptal ettim ben sabah pasif hale getirdim internette çok dolandırıcılık ve güvensiz şeyler olduğu için.

500 kadar Papara da ücretsiz 500 sonrasında kesiyor Papara dondırıcılık işlerini de siz yapıyoruzun kart bilgilerini birine verirseniz ceza size kesilir kart bilgilerini vermediğiniz sürece bir şey olmaz, coğu kişi Papara diyecektir benim de önerim Papara cashback filan da güzel.

Papara kullanıyorum işlerimi oradan yapıyorum böyle deneme sürümü filan olunca ininalda bir tane sanal kart var onla yapıyorum işimi ininal kartında bir 1K olsa alacak bayağıdır para atmadım atmamda.

500 kadar Papara da ücretsiz 500 sonrasında kesiyor Papara dondırıcılık işlerini de siz yapıyoruzun kart bilgilerini birine verirseniz ceza size kesilir kart bilgilerini vermediğiniz sürece bir şey olmaz, coğu kişi Papara diyecektir benim de önerim Papara cashback filan da güzel.

Tosla'ya da baktım ona da aynısı tosback var kart alirsan 20TL'ye harcarsa 10TL kart ucreti veriyormus yeni baktım Netflix de yari yariya YouTube'da ayni gerçek restorant kartla odeyince 5TL gelmisti hesabima.
(Dijital kartım olmadan şu an sipariş ettim)

Tosla'ya da baktım ona da aynısı tosback var kart alirsan 20TL'ye harcarsa 10TL kart ucreti veriyormus yeni baktım Netflix YouTube gerçek restorant kartla odeyince 5TL gelmisti hesabima.
(Dijital kartım olmadan şu an sipariş ettim)

Tosla kart için üçret alıyor ama Papara almıyor Tosla dolaylı yoldan size parayı vermiş oluyor isterseniz 2'sini de kullanın bir zararı olmaz birinde daha iyi kampanya vardır onu kullanırsınız.

Geri
Yukarı