Papara mı Tosla mı İninal mi?

Bende 3üde var.

Arkadaş hangisi alayım diyor ininal 2TL kesiyor hem de 20 gündür iademi vermedi Papara'da Black Card'ı geç getiriyor ve başında bir sürü olay var Tosla ise hem avantajlı hem de 10TL verip kart alıyorsun 1 hafta içerisinde geliyor hiç harcama yapmadıysan 20TL harcasan 10 TL geri veriyor kart geçerli oldugu restorantlarda kartla ödersen 1TL sana hediye veriyor.

Arkadaş hangisi alayım diyor ininal 2TL kesiyor hem de 20 gündür iademi vermedi Papara'da Black Card'ı geç getiriyor ve başında bir sürü olay var Tosla ise hem avantajlı hem de 10TL verip kart alıyorsun 1 hafta içerisinde geliyor hiç harcama yapmadıysan 20TL harcasan 10 TL geri veriyor kart geçerli oldugu restorantlarda kartla ödersen 1TL sana hediye veriyor.

Her ne kadar dezavantaj olsa da artışında var sonuçta.

Her ne kadar dezavantaj olsa da artışında var sonuçta.

Dostum sana böyle diyebilirim ben Tosla kullanarak 200TL civarı kazandım hediye paralardan Papara'ya ihtiyaç duymuyorum şu an da Tosla'ya gerek duymuyorum ama dersiniz ön ödemeli kart alacağım hızlı gelsin Tosla geç gelsin dersen Papara.

Acele bir işin var mı? Benim paparam 2 haftada, Tosla 1 haftada geldi. Eğer yakında CarrefourSA varsa oradan Papara alabilirsin, Tosla da şokta satılıyordu galiba.

Arkadaşlar sizce hangisini alabilirim?

Tosla'daki kampanyalar:
Arkadaşını davet et 25 TL.
YouTube işlemi yap %50 geri kazan.
Trendyol 450 TL alışverişine 50 TL hediye.
Papara'da bildiğim kadarıyla sadece cashback var.
Papara'da ceza olayı'da var. Ben Tosla kullanıyorum.
Eğer çok komisyon kessin istiyorsan ininal kullan. İninal her işlemin için komisyon alıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı