Papara mı, Tosla mı?

egestrqfe

Decapat
Daha fazla  
Eskiden Tosla kullanıyordum ama artık aylık 2 lira kesmesi beni karttan soğuttu o yüzden Papara'ya geçiyorum sizce hangi kart daha iyi?

Her birinin kendi avantajları var. Ben 1 yıldır Papara kullanıyorum. Herhangi bir kesintisi vs. yok.

Papara'yı şahsen tercih ederim, sebebiyse genel olarak kartlarının görünüşü daha hoş ve kullanıcı arayüzü daha basit. Onun dışında zaten özellikleri aynı sayılır (yine Akbank'a mecbursunuz ücretsiz işlemler için). 18'i geçsenizde bence kullanılır, ben kullanıyorum😂.

Tosla, Papara, Nays, Sipay hepsini bir arada karışık kullanıyorum.
Tosla babamdan kendime transfer için kullanıyorum. Papara'yı kullanımı rahat olduğu için kullanıyorum. Nays'ı avantajları için, Sipay'ı ise Amazon Prime cashbacki için kullanıyorum. Hepsinin ayrı ayrı yeri var. Ayrıca ikisini de kullanın ne olur ki.

Eskiden Tosla kullanıyordum ama artık aylık 2 lira kesmesi beni karttan soğuttu o yüzden Papara'ya geçiyorum sizce hangi kart daha iyi?

Papara rezil kargo teslimi dışında karta baktığımızda daha iyi yalnız veli onayı olayını getirdiler, anneniz veya babanız adına hesap açıp kimliğini okutup sözleşmeliye geçirmeniz lazım sizinde sözleşmeli hesaba geçmeniz için.

Geri
Yukarı