Papara mı, Tosla mı?

Papara bu konuda en iyisi bence. Cashback programları çok iyi ve anlaştığı şirketlerde iyi. Para kesintisi falan yok. Çoğu Papara gibi transfer uygulamalarında aynı ad soyad olmayan IBAN'dan sana atılmıyor fakat yeni gelen ve sınırlı kullanıcıya verilen her kullanıcıdan para alma özelliği de çok iyi. Yani farklı bir ad soyad bulunan bankadan paparaya para atabiliyorsunuz.

Ben eskiden ininal kullanırdım. Babam çok önceden benim adıma Papara aldığı için ininali bıraktığım zaman tüm paramı çektim Papara hesabıma yatırdım. Kesinlikle ve kesinlikle Papara derim.

Maalesef ben hayatımda Papara kadar iğrenç bir firma görmedim, kartı istedim ve 29 gün geçti katımıza geldi tamam sonra sırf T.C.'de yüz fotoğrafım yok diye kartı vermedi, ulan zaten uygulamada yüzümü verdim oradan bakıp doğrulasana neyine yetmiyor da cimrisin ben anlamıyorum, sonra gittim annem üzerinden yaptım kaydı 6 günde geldi kart, ayrıca cashbackları son zamanlar çok vasat Papara'nın, Fiziksel karta ihtiyacınız yoksa Nays çok daha iyi, ama ben size hepsini almanızı öneririm.

Papara rezil kargo teslimi dışında karta baktığımızda daha iyi yalnız veli onayı olayını getirdiler, anneniz veya babanız adına hesap açıp kimliğini okutup sözleşmeliye geçirmeniz lazım sizinde sözleşmeli hesaba geçmeniz için.

Onaylı hesapla sözleşmeli hesap arasında ne fark var hocam?

Geri
Yukarı