Papara Nasıldır?

ksmne12

Decapat
Merhabalar. Birkaç aydır gözüme çarpan bu şirket, çok iyi gözüküyor. Aylık ücret yok, çekim ücreti yok ve cashback diye bir sistemleri var. Çok avantajlı ancak bu kadar iyi olması sakıncalı midir? Kullananlar tavsiye eder mi? Teşekkürler.

Merhabalar. Birkaç aydır gözüme çarpan bu şirket, çok iyi gözüküyor. Aylık ücret yok, çekim ücreti yok ve cashback diye bir sistemleri var. Çok avantajlı ancak bu kadar iyi olması sakıncalı midir? Kullananlar tavsiye eder mi? Teşekkürler.

2 Senedir kullanıyorum hiçbir sıkıntısı yok çok avantajlı Netflix ve YT Premium'dan 20 lira geri geliyor Papara Black kart ile 500 liraya kadar komisyon yok nakit çekimlerde gayet güzel şiddetle tavsiye ediyorum.

Gerçekten çok avantajları var. Birkaç aydır kullanıyorum, hiç sıkıntı yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı