Papara nasıldır?

UgurDur

Hectopat
Yer
Technopat Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle hepinizin bayramını kutlarım.

Yıllarca ininal kart kullandım ve yüklerken, çekerken, ay sonu hep para kesiyordu. Ben de Papara siparişi verdim ve henüz yolda.
Bu kart nasıldır, para keser mi ve bu kartı aldıktan sonra Black kart çıkarabilir miyim? Teşekkürler.

Öncelikle hepinizin bayramını kutlarım.

Yıllarca ininal kart kullandım ve yüklerken, çekerken, ay sonu hep para kesiyordu. Ben de Papara siparişi verdim ve henüz yolda.
Bu kart nasıldır, para keser mi ve bu kartı aldıktan sonra Black kart çıkarabilir miyim? Teşekkürler.

Papara İşlem Ücreti Kesiyor.​

Size Para gelirken ki işlem: Papara kullanıcıların dikkatine. Yeni limitlerin değişiminden sonra papara kullanıcılardan işlem ücreti kesmeye başladı. Sizde Aylık 5000 TL aşan ve 5 işlemden fazla papara hareketi yaptıysanız 6 işleminiz de sizdende %3.4 oranında işlem ücreti kesmeye başlayacaktır. Buna göre işlemleri yapmanızda fayda var gereksiz işlem ücretleri ödemeyin.
Siz para çekerken ki işlem ücretleri:
EK-1 ÜCRET BİLGİLENDİRME LİSTESİ
Korona sonrası:
Para Çekme şu anlık ücretsiz.
Papara hesabınıza bir ay içinde 5 farklı kişiden toplam 5.000 TL üzerinde transfer geldiğinde sonraki işlemlerinize %3.4 (BSMV dahil) işlem ücreti uygulanır.
Aynı zamanda, bir ay içinde hesabınıza 10 farklı kişiden para transferi geldiğinde 11. farklı kişiden itibaren alacağınız transferlere %3.4 (BSMV dahil) işlem ücreti uygulanır.
Korona öncesi:
Banka Havalesi ile Para YüklemeÜcretsiz
Banka Havalesi ile Para Çekme1 TL.
Papara Card Kart Ücreti (kişiselleştirilmemiş ve manyetik kart)4,90 TL.
Papara Card Kart Ücreti (Kişiye özel ve çipli kart)9,90 TL.
Papara Card Ek Sözleşme Ücreti6,90 TL.

Zaten evine geliyorsa black kartdır o. Papara para çekmiyor zaten, Youtube, Spotify ve Netflix’e %50 cashback veriyor ben uzun zaman kullandım sorun çıkarmadı.

Paparayı yalnızca Netflix YouTube ödemeleri için almanı öneririm. Aylık yaklaşık 30 liraya bireysel Spotify, YouTube ve Netflix hesabı açabiliyorsun. Para transferi gibi işlemler için ise enpara hesabı aç. 7 gün 24 saat fast ödeme ile her bankaya EFT yapabilirsin kart aidatı yok üstelik. İnnial ya da tosla gibi hesaplar ise gereksiz.

Yani genel kullanımda enpara sosyal medya ödemelerinde papara kullanın.

Geri
Yukarı