Papara neden TC kimlik fotoğrafı veya NFT'si istiyor?

Albbertuss

Decapat
Daha fazla  
Papara hesabımı doğrulatmak istedim. Doğrulatma kısmında TC kimlik fotoğrafı veya NFT taraması istedi. Bu beni şüpheye düşürdü. Normalde TC fotosu ile banka hesabı vs. açılır ya normalde. Sadece biz olduğumuzu doğrulatmak için isteniyordur umarım. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Papara hesabımı doğrulatmak istedim. Doğrulatma kısmında TC kimlik fotoğrafı veya NFT taraması istedi. Bu beni şüpheye düşürdü. Normalde TC fotosu ile banka hesabı vs. açılır ya normalde. Sadece biz olduğumuzu doğrulatmak için isteniyordur umarım. İyi günler.
Paparaya yaklaşık 1 senedir sıkıntısız ve son derece memnun şekilde kullanıyorum bir sıkıntıs olcağını düşünmüuorum.

Papara merkez bankasına bağlı. Yani banka hesabı açarken nasıl TC istiyorlarsa aynı şeyi Papara'da istiyor. Bankalar ne için TC istiyorlarsa Papara'da onun için TC istiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı