Papara No ile ne yapılabilir?

Yakazan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba! Soru gayet açık. Ad, soyad ve telefon numaramız gizlide olsa bile bulabilir veya bir şey yapabilirler mi Papara no ile? Çünkü bir durumdan şüphe ediyorum. Eğer böyleyse savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.

Merhaba! Soru gayet açık. Ad, soyad ve telefon numaramız gizlide olsa bile bulabilir veya bir şey yapabilirler mi Papara no ile? Çünkü bir durumdan şüphe ediyorum. Eğer böyleyse savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.

Bazı panellerde Papara sorgu sistemi var diye biliyorum. Babanızın kan grubu dahil her şeyi bulabilirler.

Ne hakkında bulunacaksın ki?
Papara numaraları hesaba kayıtlı olduğu için dava ile Papara’dan kişinin bilgisi istenebilir diye bilmekteyim.

Olayı yanlış okudum sanırsam, Papara veri sızdırması yapmadığı sürece bulamaz.

Pek sanmıyorum. Bir nevi IBAN gibi bir şey. Bende yayıncılık yaptığımda QR kod olarak paylaşıyordum. Pek sanmıyorum.

Ne hakkında bulunacaksın ki?
Papara numaraları hesaba kayıtlı olduğu için dava ile Papara’dan bilgi istenebilir.
Yok şuanda bir şey olmadı kendi papara nosu elimde ki sanırım @Yagami_Light07 dediği gibi iban gibi bir şey şuanlık bir sorun yok gibi çünkü papara nomu yayarsa diye düşündüm ama yayarsada bir şey olmaz. Bir de sanırım bu veled panelci mi ne deniyor ondan bilgilerime bir yerden ulaşabilir mi diye sordum

Eğer gizlilik ayarlarından kapatmadıysan, sadece ad-soyad ve profil resmine ulaşılabilir ve para transferi yapılabilir. Gizlilik ayarlarından bilgilerini gizlersen adın ve soyadın sansürlenir, profil resminde gizlenir. Tanımadığın birilerinden para alıyorsan da, parayı iade edip o kişiyi engelleyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı