Papara numarası önemli mi?

• Konuyu başlatan 0tac
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 30
  • Görüntüleme 3B
En kötü ihtimal adam çalıntı karttan size para yollar o zaman belki başınız ağrır biraz.
Bu durumda ben masum olmam mı? Para gelmesi benim suçum değil.
O zaman Kwai hesabınızda az bi' miktar para varsa o hesabınızın telefon numarasını değiştirin, sonrasında Papara hesabınıza kayıtlı e-postanız ile yeni bir Kwai hesabı oluşturup o hesabınıza telefon numaranızı kayıt edin. Daha sonrasında ise para çekme talebi gönderin, bu şekilde sorununuz çözülür. Fakat ilk başta talep gönderdikten sonra "inceleniyor yazıyor" demiştiniz, siz bunları yapmadan önce 1 gün bekleyin. Paranız hesabınıza geldiyse bunları yapmanıza gerek yok, gelmediyse zaten "activity" kısmından para çekme talebinizin miktarı altında küçük ve soluk bir şekilde "başarısız", "çekildi" veya "inceleniyor" şeklinde talebinizin ne durumda olduğunu görüntüleyebilirsiniz. Eğer 1 gün bekledikten sonra ve dediğim yerde "başarısız" yazıyorsa ilk dediğimi yapabilirsiniz. Tam hatırlamıyorum fakat benim de Papara ile Kwai hesabımın e-postaları farklı fakat ben hiçbir sıkıntı olmadan rahatça paramı hesabıma çekebiliyorum, önemli olan Papara numaranızı doğru yazmanız. Dediğim gibi yine de ilk baştaki dediğim yöntemi deneyerek sorununuzu çözebilirsiniz.
Teşekkürler.

Geri
Yukarı