Papara onaysız hesaptan para çekilebilir mi?

Keirm

Centipat
Daha fazla  
ATM'den para çekmek istiyorum hesabım onaylı değil hata verdiği için ama Black Card'ım var para çekebilir miyim?

Screenshot_2.png

ekran görüntüsü sunabilir misiniz?

içine para atarken bir başka banka aracılığa ile ibanınıza gönderim yaparak, atmden çekim gerçekleştirebilirsiniz. onaylı değilken benim yine de çekim yapabildim. o engellemiyor sadece para gönderimi yaparken limit kısıtlamaları oluyor.

içine para atarken bir başka banka aracılığa ile ibanınıza gönderim yaparak, atmden çekim gerçekleştirebilirsiniz. onaylı değilken benim yine de çekim yapabildim. o engellemiyor sadece para gönderimi yaparken limit kısıtlamaları oluyor.
bu yeni gelen güncelleme ile oluyor diye biliyorum ama paparaya whatsapp üzerinden ulaşarak ekran görüntüleriyle birlikte destek almanız daha sağlıklı olacaktır. eskiden bu mümkün değildi

Dosya Ekleri

• 1048FA84-7A7F-42AC-80B3-107753ABCD6E.jpeg
    1048FA84-7A7F-42AC-80B3-107753ABCD6E.jpeg
    142,8 KB · Görüntüleme: 16
Ekran görüntüsü sunabilir misiniz?

İçine para atarken bir başka banka aracılığa ile ibanınıza gönderim yaparak, ATM'den çekim gerçekleştirebilirsiniz. Onaylı değilken benim yine de çekim yapabildim. O engellemiyor sadece para gönderimi yaparken limit kısıtlamaları oluyor.

Bu yeni gelen güncelleme ile oluyor diye biliyorum ama Papara'ya WhatsApp üzerinden ulaşarak ekran görüntüleriyle birlikte destek almanız daha sağlıklı olacaktır. Eskiden bu mümkün değildi.

Ayarlarda gözükmüyor hesap doğrula diye Gmail'deki gelen bildirimle ancak doğrulama kısmına girebiliyorum ama bunda da böyle bir hata veriyor yetkililer hesabımın onaylanmış olduğunu söylesede ayarlar kısmında onaysız olarak gözüküyor ve para gönderimi vb. şeyleri yapamıyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240428_182034_Papara.jpg
    Screenshot_20240428_182034_Papara.jpg
    26,1 KB · Görüntüleme: 15
Ayarlarda gözükmüyor hesap doğrula diye Gmail'deki gelen bildirimle ancak doğrulama kısmına girebiliyorum ama bunda da böyle bir hata veriyor yetkililer hesabımın onaylanmış olduğunu söylesede ayarlar kısmında onaysız olarak gözüküyor ve para gönderimi vb. şeyleri yapamıyorum.
Whatsapp üzerinden iletişim sağladınız mı destekle yoksa sadece telefon üzerinden mi konuştunuz?

Geri
Yukarı