Papara para gönderme koşulları

Ben işlemimi Black Card ile yaptım.
Eğer Black Card alamazsanız, ailenizden hesabınıza biraz para göndermesini isteyin.
Eğer o da olmazsa Papara ile görüşün.
Black Card zaten alacağım ama gelene kadar işlemlerimi yapmak istemiştim. Hesaba nasıl para atacağız peki? Sitesinden bakıyorum ama karışık anlatmış.
Kart çıkarmam gerekecek sanırım, ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.
Çözümü hanginize vereyim şimdi :)

Yanlış bilgi
Hesaba nasıl para atacağız peki?

Papara hesabına para atacaksan farklı bir banka hesabından havale/eft yapıyorsun.
ATM'lerden kartsız işlemlerden yatırabiliyorsun ama komisyon alır.
Carrefour, Teknosa, PTT'den de yatıyor söylediğine göre.

Papara hesabında para varsa sanal kart oluşturup alışverişlerde kullanabilirsin kartın gelene kadar.
Ben Enpara ile birlikte kullanıyorum, başkasına havale yapamayınca kart talebinde bulundum 2 hafta diyor bakalım. 😁

Papara hesabına para atacaksan farklı bir banka hesabından havale/eft yapıyorsun.
ATM'lerden kartsız işlemlerden yatırabiliyorsun ama komisyon alır.
Carrefour, Teknosa, PTT'den de yatıyor söylediğine göre.

Papara hesabında para varsa sanal kart oluşturup alışverişlerde kullanabilirsin kartın gelene kadar.
Ben Enpara ile birlikte kullanıyorum, başkasına havale yapamayınca kart talebinde bulundum 2 hafta diyor bakalım. 😁
Hata mesajında kendinize ait bir banka hesabından para yükleyebilir veya Black Card çıkarabilirsiniz diyordu. Başka banka hesabından hesaba para yatırsam kısıtlamayı kaldırır mı acaba?

Hata mesajında kendinize ait bir banka hesabından para yükleyebilir veya Black Card çıkarabilirsiniz diyordu. Başka banka hesabından hesaba para yatırsam kısıtlamayı kaldırır mı acaba?
Hayır kısıtlama kalkmaz. IBAN'a para aktaracaksan, yani paparadan dışarıya bir banka hesabına black kart olması şart.
Kendi banka hesabın varsa oraya aktarabiliyorsun sadece.

Hayır kısıtlama kalkmaz. IBAN'a para aktaracaksan, yani Papara'dan dışarıya bir banka hesabına Black kart olması şart.
Kendi banka hesabın varsa oraya aktarabiliyorsun sadece.

Papara'dan dışarıya bir banka hesabına Black Card şart ama ben Papara'dan Papara'ya göndermeye çalışıyorum yine aynı durum geçerli midir?

Yeni konular

Geri
Yukarı