Papara PayTR odeme adı altında hesabımdan habersiz para çekildi

CuberEmre

Hectopat
Daha fazla  
Akşam Papara'dan bildirim geldi, baktım hesabımdan 20 TL ödeme yapılmış. Gördüğüm anda harcama limiti koydum. RDR 2 oynuyordum iyi ki 20 lira bir şey olmaz deyip esgeçmemişim. İlk 20 liradan 30 dk sonra 120 TL, 150 TL ödeme gelmeye başladı hesabıma 2-3 dk aralıklarla. Benzer şeyler yaşayanlar varsa olayı nasıl çözdüklerini açıklayabilir mi? Bu arada Papara desteğe mail attım dönüş bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanal kart mı, debit kart mı? Sanal kart ise kartı sil, yeni kart oluştur. Debit kart ise, girdiğin sitelerden kart bilgilerin çalınmış olabilir kartını kullanıma kapat.

Sanal kart mı, debit kart mı? Sanal kart ise kartı sil, yeni kart oluştur. Debit kart ise, girdiğin sitelerden kart bilgilerin çalınmış olabilir kartını kullanıma kapat.
Batman Card hocam, bu durumda debit oluyor galiba ama şimdilik zaten limit koyduğum için ödeme olmuyor. Birde batman card olduğu için olabildiğince kartı kullanıma kapatmama taraftarıyım.
Kart ayarlarında abonelikler kısmına bak. Abone olmuşsan bir şeye otomatik kesilebilir.
Yok hocam, en son 3 ay önce Spotify var.
Acilen siber suçlarla iletişime geçin önemli durum olabilir hesabınız ele geçirilmişse adınız bile suça karışabilir.
Hocam hem yaşım nedenli hemde şuan tatilde olduğum için bunu yapamam büyük ihtimalle.

Akşam Papara'dan bildirim geldi, baktım hesabımdan 20 TL ödeme yapılmış. Gördüğüm anda harcama limiti koydum. RDR 2 oynuyordum iyi ki 20 lira bir şey olmaz deyip esgeçmemişim. İlk 20 liradan 30 dk sonra 120 TL, 150 TL ödeme gelmeye başladı hesabıma 2-3 dk aralıklarla. Benzer şeyler yaşayanlar varsa olayı nasıl çözdüklerini açıklayabilir mi? Bu arada Papara desteğe mail attım dönüş bekliyorum.
Hocam papara muşteri desteğini arayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı