Papara Play kod açılmıyor

KlaSher_16

Centipat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MONİTÖR : ASUS VG1A 23,8" 165HZ 1MS
EKRAN KARTI : GIGABYTE RTX 3060 EAGLE 12GB
İŞLEMCİ : İNTEL İ3-12100F 12.NESİL
ANAKART : GIGABYTE-H610M
RAM : CORSHAİR 3200MHZ (8X2)
SSD : KİNGSTON 500 GB
HDD : SEAGATE BARRACUDA 500GB
KASA : RAMPAGE REACTİON
Meslek
ÖĞRENCİ
Papara üzerinden 25 TL değerinde Google Play kod aldım. Ama kodu göstere basınca hiçbir tepkimeye girmiyor.

Dosya Ekleri

• resim_2023-07-25_225448368.png
    resim_2023-07-25_225448368.png
    9,5 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleyen: Moderatör:
SMS'lerinizi ve e-postalarınızı da kontrol edin. Kodlar, uygulamaya ek olarak oralardan da iletilebiliyor bazen. Oralarda da kodunuzu göremiyorsanız, Aerosimit'in de dediği adımları takip edin.

SMS'lerinizi ve e-postalarınızı da kontrol edin. Kodlar, uygulamaya ek olarak oralardan da iletilebiliyor bazen. Oralarda da kodunuzu göremiyorsanız, Aerosimit'in de dediği adımları takip edin.

Kodu alır almaz epin.com dan satın almış ürün birkaç dakikada teslim edilecek mesajı geldi ama hala SMS veya e-posta gelmedi. Bende [email protected] a mail gönderdim.

Kodu alır almaz epin.comdan satın almış ürün birkaç dakikada teslim edilecek mesajı geldi ama hala SMS veya e-posta gelmedi. Bende [email protected] a mail gönderdim.

Papara maillere genellikle 1-3 iş günü içerisinde geri dönüş yapıyor. Gelen SMS de kod olmadığına göre muhtemelen şu an aldığınız ürün için bir stok sorunu olabilir. Stok kaynaklı ise kısa süre içerisinde stoklar yenilenip kodunuzu gönderirler.

Papara maillere genellikle 1-3 iş günü içerisinde geri dönüş yapıyor. Gelen SMS de kod olmadığına göre muhtemelen şu an aldığınız ürün için bir stok sorunu olabilir. Stok kaynaklı ise kısa süre içerisinde stoklar yenilenip kodunuzu gönderirler.

Büyük ihtimalle dediğiniz gibi. Zaten fotoğrafta olduğu gibi kodu göstere basınca tepkimeye girmiyor.

Bende stok bittiği için 1 gün sonra SMS olarak gelmişti sizde de öyle olur diye tahmin ediyorum.

Papara'nın zaten mağdur bırakcağını sanmıyorum büyük ihtimalle öyledir.

Geri
Yukarı