Papara Play Store'dan Kaldırıldı

• Konuyu başlatan Ctvxn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 33
  • Görüntüleme 2B
Yine dolandırıcılık vakası sorusundan nasıl bir anlam çıkarıyorsun ve ne bu savunma? Mesela ÇiftlikBank resmi bir dolandırıcı oyunuydu. Bu da onun gibi bir şey mi anlamındaydı soru. Ama nasıl bir bağın varsa hemen savunmaya geçtin. Garip. Anadilini daha iyi anlaman dileğiyle.
Hahahaha, komiksin....

BDDK lisansi almış banka sizi mi dolandıracak?

Tamam...

1610205817709.png

Papara sponsor falan mı oldu?
Gözüküyor, şaka mı yapıyorsun anlamadım?

Herhangi bir bankaya çalışmıyor, tamamen kendi bankası Papara.

Dolandırılman imkansız, hikaye uydurmayı bırakın.
Bir sürü insan firmadan şikayetçi ve haberlerde de fetö bağlantısı vs. var (ne kadar doğru bilmem) diye geçiyor. Mağazadan kaldırılıncada çiftlik banka benzememesini umduğumu yazdım. Neden bu kadar alındın acaba? Kimseye burada "dolandırıldınız" gibi şeyler söylenmedi, nereden çıkarttın bunu?

Her firmada şikayet var, şikayeti olmadığı hangi firma var?

Neyse, Papara güvenilir...

Zaten şikayetlere geri dönüş yapılıyor....
Zaten ben "şikayeti olmayan firma yok" demedim. Paparadan o kadar çok şikayet geldi ki Twitter'da gündeme oturdu. Şu anda bile birçok kişi para yatırmasına rağmen hesabına gelmediğinden, numarasını kullanarak hesap açmamasına rağmen başka bir hesabın numarasını kullandığı ve genel olarak para yatırma ile ilgili sıkıntıları olduğunu söylüyor. Belli ki şu anda sıkıntılı. Şu ortamda hiçbir firmaya bu şekilde bir bağlılıkla güvenmemek gerek.

Kaldırılma falan olmamış hatta şu anda güncelleme yaptım.

Dolandırıcı olma ihtimali hakkında bir şeyler gördüm, saçma saçma konuşmayın. BDDK lisansının ne demek olduğunu araştır iyice.

Yeni konular

Geri
Yukarı