Papara reddedilen işlemden para çekmiş

@Taylor Swift Fan Cl onu ben de yapıyorum ancak Papara işlem ücreti kestiğinden dolayı o özelliğini çok kullanmıyorum. Ayda 5 sefer ve 500 TL'ye kadar hakkınız var, sonrası için 20 TL'de 1.20 TL ücret alıyor olması lazım belirli bir limite kadar. 1000 TL'ye de yaklaşınca bu işlem ücreti artıyor olması lazım.
Evet orası da öyle ama hiç yoktan iyidir. Bir bankamatik uğruna evden çarşıya gitmiyorum en azından :)

@Taylor Swift Fan Cl bu kartlarla çok problemim oldu ya. Yapı kredi kullanırım, bankayla sorun yaşarım. Kartı iptal eder, Papara kullanayım derim. Onun da işlem ücreti var. Sonra Ziraat çıkarttırdım, bu sefer de sorunsuz ATM bulmak zor.

@Taylor Swift Fan Cl bu kartlarla çok problemim oldu ya. Yapı kredi kullanırım, bankayla sorun yaşarım. Kartı iptal eder, Papara kullanayım derim. Onun da işlem ücreti var. Sonra Ziraat çıkarttırdım, bu sefer de sorunsuz ATM bulmak zor.
Ben bir de Maximum Genç çıkartacağım, avantajları güzel. Aylık NFC ödemesi karşılığı 30₺ veriyordu yanlış hatırlamıyorsam. Eskiden Papara eczane için 25₺ cashback yapıyordu onu da kaldırdı.

Günümüzde sorunsuz ATM bulmak zor. Banka ATM kullanırsanız bir problemde onlardan yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz.

@Maxtoric hocam insan yapımı illaki problem olur, ben bu durumu Ziraat'ta çok yaşadım.
Genelde benim için sıkıntılı olan durumlar: Paranın yutulması, kartın yutulması bunlar için işlem sonu makbuz almak doğru olur. Ben yaşadım makbuz ile halletmiştim. Evimizden 2-3 sokak ötede banka var. Oradaki ATM harici hiç bir yerden işlem yapmıyorum. Sizde deneyerek sorunsuz ATM bulursanız artık oralardan çekin. Bu daha doğru olur.

Geri
Yukarı