Çözüldü Papara sözleşmeli hesaba geçilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

shilller

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, en sonunda ininaldan kurtulup Papara'ya geçtim. Kimlik doğrulamayı yaptım, ondan sonra kart siparişi verdim. 3 günde geldi ancak Black değil rose kart aldım(farkı varsa) arkadaşıma transfer yapacaktım kullanalı 3 hafta oluyor. Hala sözleşmeli hesaba geçmemiş, destekle konuşunca adınıza kayıtlı banka hesabından 100 TL atmalısınız dendi ama benim banka hesabım yok. Eskiden Papara kullanan başka arkadaşlarıma sordum öyle bir şey olmadı dedi, benim Papara'ya geçme sebebim daha rahat işlemler içindi alternatif çözüm yolu yok mu?
Hesap veli onaylıdır.

Screenshot_20230527_190329_Papara.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu yeni gelmiş sanırsam. Size ait olan bankadan 100 TL atmanız lazım fakat doğrulayacak hesabınız yoksa müşteri hizmetlerine bildirin bir şekilde yardımcı olurlar. En azından bizden daha çok faydası olur.
Bu yeni gelmiş sanırsam. Size ait olan bankadan 100 TL atmanız lazım fakat doğrulayacak hesabınız yoksa müşteri hizmetlerine bildirin bir şekilde yardımcı olurlar. En azından bizden daha çok faydası olur.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı