Papara sözleşmeli hesaba nasıl geçilir?

EmreSursalan

Femtopat
Daha fazla  
Şimdi kurye geldi ve Papara'yı teslim etti. Kartı aktive ettim ancak hâla Papara kart iste falan diyor. Arkadaşıma para gönderemiyorum bilgilendirme çıkıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi kurye geldi ve Papara'yı teslim etti. Kartı aktive ettim ancak hâla Papara kart iste falan diyor. Arkadaşıma para gönderemiyorum bilgilendirme çıkıyor.
Sözleşmeli hesaba nasıl geçerim?
Sözleşmeli hesaba iki farklı şekilde geçebilirsin.

Onaysız hesaba sahipken, NFC (birbirine yakın mesafedeki cihazların kablosuz iletişim kurabilmesini sağlayan sistem) destekli telefonlarda yeni kimlik kartındaki çipi başarılı bir şekilde okutarak hesap onaylama sürecini tamamladığında,
Onaylı hesaba sahipken, Papara (Black, Gray, Rose, Almond, Teal) Card'a başvurup kartını aktive ettikten sonra otomatik olarak sözleşmeli hesaba geçersin.

Adam kartı aktive ettim diyor, çok yardımcı oluyorsunuz gerçekten. Velin adına Papara açıp NFC ile yeni kimlik kartını okutunca velin sözleşmeli oluyor, veliniz sözleşmeli olunca siz de sözleşmeli oluyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adam kartı aktive ettim diyor, çok yardımcı oluyorsunuz gerçekten. Velin adına Papara açıp NFC ile yeni kimlik kartını okutunca velin sözleşmeli oluyor, veliniz sözleşmeli olunca siz de sözleşmeli oluyorsunuz.
Merhaba, velim sözleşmeli. Benim hesabım onaylı, fiziksel kartım var. Başka bir paparaya para gönderemiyorum. Kimliğimde fotoğraf yok. NFC ile okutup okutmadığımı hatırlamıyorum. Bunu tekrar NFC ile okutma yolu var mı?

Merhaba, velim sözleşmeli. Benim hesabım onaylı, fiziksel kartım var. Başka bir Papara'ya para gönderemiyorum. Kimliğimde fotoğraf yok. NFC ile okutup okutmadığımı hatırlamıyorum. Bunu tekrar NFC ile okutma yolu var mı?

Velinizle beraber sizde sözleşmeliye geçmediyseniz muhtemelen hologramla veya destek ekiplerinden yardım alarak onay aşamasını geçmiş olmasınız. Bu durumda, fotoğraflı kimliğe ihtiyacınız var.

Veliniz sözleşmeli olduğu için fotoğraflı yeni kimlik kartınızla beraber NFC destekli bir cihazdan Papara'ya giriş yapıp sağ üstten Hesabım > "Sözleşmeli hesaba geç" adımlarını takip edin.

bu seçenek sizde gözükmüyorsa destek ile iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz.

Veliden nasıl nfc ile onaylatıyorsun nereden giricez oraya ve velimin papara kartı olmasına gerek varmı?

Yeni konular

Geri
Yukarı