Papara sözleşmeli hesaba nasıl geçilir?

Papara'da IBAN'a sahip olmam için sözleşmeli hesap gerekiyor. Bunun için ne yapmam gerektiğini anlatır mısınız?

Sanırım artık sözleşmeli olması için 18 yaşın üstünde olmak ve tek seferde 100 TL yatırmam gibi birkaç şey yapmak gerekiyor. 18 yaşın altındaysan onaylı oluyor en yüksek.

Öncelikle, yasal düzenlemeler gereği 13-18 yaş arası kullanıcılar için bu yıl başlarında veli doğrulama izni geldiğini belirtmek isterim. Bu dönemde yeni hesap açan Papara kullanıcıları, Papara kullanabilmek için velisinden izin almalı ve sözleşmeli hesaba geçiş yapabilmek içinde velisinin sözleşmeli hesaba sahip olması gerekmektedir.

Şuan sizin sözleşmeli hesaba geçiş yapabilmeniz için, öncelikle velinizin sözleşmeli hesaba geçiş yapması gerekmektedir.

Öncelikle, yasal düzenlemeler gereği 13-18 yaş arası kullanıcılar için bu yıl başlarında veli doğrulama izni geldiğini belirtmek isterim. Bu dönemde yeni hesap açan Papara kullanıcıları, Papara kullanabilmek için velisinden izin almalı ve sözleşmeli hesaba geçiş yapabilmek içinde velisinin sözleşmeli hesaba sahip olması gerekmektedir.

Şu an sizin sözleşmeli hesaba geçiş yapabilmeniz için, öncelikle velinizin sözleşmeli hesaba geçiş yapması gerekmektedir.

Velimi sözleşmeli hesaba geçirmek için yine kart sipariş etmem mi gerekiyor?

Velinin sözleşmeli hesaba geçebilmesi için velinin kart sipariş etmiş olup gelen sözleşmeye imza atması gerekmektedir.

Yani hocam şimdi şöyle anladım. Ben Papara kartım geldiği zaman getirilen sözleşmeye imza atacağım. Ayrıca benim hesabımın sözleşmeli olabilmesi için bir ebeveynimin sözleşmeli Papara hesabına sahip olup bana veli onayı vermesi gerek.

Geri
Yukarı