Papara sözleşmeli hesap Lite Card'a uygulanıyor mu?

vaxq

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar hesabım sözleşmeli, Black Card'ımı iptal ettim ve Lite Card alacağım, ATM'lerden para çekebiliyor muyum Lite Card ile? Sorduğum soru, Papara'da sadece Black Card ile ATM'lerden para çekilebiliyor diyor, bu özellik sözleşmeli hesap ile mi ilgili yoksa direk kart ile mi?

Arkadaşlar hesabım sözleşmeli, Black Card'ımı iptal ettim ve Lite Card alacağım, ATM'lerden para çekebiliyor muyum Lite Card ile? Sorduğum soru, Papara'da sadece Black Card ile ATM'lerden para çekilebiliyor diyor, bu özellik sözleşmeli hesap ile mi ilgili yoksa direk kart ile mi?

Sözleşmeli hesap ise çekebilirsiniz.

Son düzenleme:

Hocam sözleşmeli hesabınız varsa Lite Card ile de para çekebilirsiniz ama Black kartı iptal ettiğiniz için sözleşmeli hesabınız gider mi gitmez mi bilemiyorum Papara uygulamasından kontrol edebilirsiniz.

Çekebilirsiniz. Bende geçen sene Black kartımı iptal etmiştim, dün Lite kart ile para çektim.

Black kartı iptal ettiğiniz için sözleşmeli hesaptan onaylı hesaba geçersiniz eğer iptal etmeseydiniz çekebilirdiniz.

Çekiliyor hocam.

Çok teşekkürler, hesap ile ilgili olması çok mutlu etti.
Çekebilirsiniz. Bende geçen sene Black kartımı iptal etmiştim, dün Lite kart ile para çektim.

Çekiliyor hocam.
Hocam hesabım sözleşmeli hala, çekebiliyorum değil mi lite card ile?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı