Kurtlar Vadisi'nde sevmediğiniz karakterler

Quadrox

Femtopat
Daha fazla  
Ben başlıyorum Süleyman Çakır, Testere Necmi ve Meral. Meral tam bir hayat kadını; önüne gelenle yatıyor. Peki, sizin sevmediğiniz karakterler kimler?

Kurtlar vadisi ilk 97 de sevilmeyecek karakter Meral dışında yok bence, asıl pusuda ki karakterleri sevmiyorum, yok Tataroğlu yok Kaçgar, keşke Kurtlar konseyi pusuda devam etseydi de o zengin bebelerine iyi bir racon kesseydi, kurtlar konseyindeki en güçsüz karakter bile tataroğlu ailesini yer.

Kurtlar vadisi ilk 97 de sevilmeyecek karakter Meral dışında yok bence, asıl pusuda ki karakterleri sevmiyorum, yok Tataroğlu yok Kaçgar, keşke Kurtlar konseyi pusuda devam etseydi de o zengin bebelerine iyi bir racon kesseydi, kurtlar konseyindeki en güçsüz karakter bile tataroğlu ailesini yer.
Süleyman Çakır hayat kadınlarına iyi davranıp karısına vuran bir karakter. O yüzden sevmiyorum.

Süleyman Çakır hayat kadınlarına iyi davranıp karısına vuran bir karakter. O yüzden sevmiyorum.
Aslında o konuda haklısın, ama mafyacılık olarak gayet sağlam bir karakter bence ancak ailevi olarak kötü bir baba ve eş o da stresten bence adam her gün birini öldürüyor :D

Yeni konular

Geri
Yukarı