Papara vs ininal

Merhaba arkadaşlar,

Şimdi ben hangisi alacağıma karar veremedim bana yardımcı olmanızı istiyorum.

Mesela E-Pin sitelerinden kod almak istiyorum hangisiyle işlem yapabilirim ya da bir ürün sipariş etmek istiyorum birinde İninal var birinde yok birinde Papara var diğerinde yok arada kaldım yardımcı olursanız çok sevinirim.

Teşekkürler. :)
E-Pin için iki kartın mağazasını da kullanmayın. İnternetten daha ucuza bulabilirsiniz.

Kartlar arasında Papara daha iyi.

Merhaba arkadaşlar,

Şimdi ben hangisi alacağıma karar veremedim bana yardımcı olmanızı istiyorum.

Mesela e-pin sitelerinden kod almak istiyorum hangisiyle işlem yapabilirim ya da bir ürün sipariş etmek istiyorum birinde ininal var birinde yok birinde Papara var diğerinde yok arada kaldım yardımcı olursanız çok sevinirim.

Teşekkürler. :)

Papara der susarım. Ota bir şeye para kesmiyor. Aylık kullanım üvreti denen saçmalıktan yok, ATM'den para yatırırken komisyon almıyor, Spotify, YouTube ve Netflix üyeliklerinde %50 indirim. Hepsiburada gibi sitelerde cashback. Daha ne olsun?

Boş yaptım biraz boş ver.

Ok
Sonradan kesiyor diye biliyorum bende 3 kart olacak şimdi Papara ininal ve Tosla Tosla hiçbir zaman bankadan para yüklerken kesmiyor diye almıştım ininal zaten ilk kartım en kötüsüde o Papara iyi yanları da var kötü yanları da bazen buga girip alışveriş vb şeyler yapamıyorsun kendiliğinden kullanıma falan kapanıyor ama cashback ne kadar işine yararsa Hepsiburada cashback yok bu arada yanlış bilgi verme Tosla'yı da test edip güncellerim yorumu Tosla'nın çok iyi yanları var aslında arkadaş davet ederek falan 3 TL alıyorsunuz vb vb ve ininal dışında 2 sininde güzel arayüzleri var bir de son olarak arada bir ininal sifresini deiştirmek lazım diye biliyorum NOT: Tosla da sanırım IBAN özelliğide var

Geri
Yukarı