Papara vs Mastercard vs ininal

Hocam App dediğiniz gibi sorunlu olabilir ancak ben Papara'da Online karttan yüklemeyi bulamadım/yok. Benim için en büyük eksilerinden diğer türlü zaten ikisi komisyon almıyor. Mesela Tosla yerine Papara'yı seçmenizin sebebini söyler misiniz? :D
Tosla kullanmak istedim ancak yukarıda belirttiğim gibi giremiyorum uygulamaya. Papara daha hızlı, zarif geliyor benim gözüme. Zaten fazla kullanmıyorum kartlarım bloke olduğu için küçük kardeşimden zorla alıyorum :D. Ben kendi deneyimlerimle söyledim.

Her işlem yaptığımız sırada 2 Türk Lirası kesiyor. Ben niye boşu boşuna 2 Türk Lirasından olayım? Bir de kartı 5 Türk Lirası Papara ücretsiz+ ücretsiz teslimat yapıyor.
  • Havaleyle para yüklüyorum ek bir ücret ödemiyorum.
  • Günlük kredi kartı gibi kullanıyorum bir şey ödemiyorum.
  • Online alışverişlerimi yapıyorum bir şey ödemiyorum.
  • Faturalarımı ödüyorum bir şey ödemiyorum.
Benim kullanımımda sadece ayda 2₺ masraf kesiyor. Onun dışında bir götürüsü yok bana.
Bugün sıfır olarak kart alsaydım evet Papara alabilirdim ama ayda 2₺ için de değiştirmeye değmez diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Havaleyle para yüklüyorum ek bir ücret ödemiyorum. Günlük kredi kartı gibi kullanıyorum bir şey ödemiyorum. Online alışverişlerimi yapıyorum bir şey ödemiyorum. Faturalarımı ödüyorum bir şey ödemiyorum.
Benim kullanımımda sadece ayda 2₺ masraf kesiyor. Onun dışında bir götürüsü yok bana.
Bugün sıfır olarak kart alsaydım evet Papara alabilirdim ama ayda 2₺ için de değiştirmeye değmez diye düşünüyorum.
Sizde nasıl ücret kesmiyor? Ben her bir şey yaptığımda ücret kesimi yapıyor.

Hocam App dediğiniz gibi sorunlu olabilir ancak ben Papara'da Online karttan yüklemeyi bulamadım/yok. Benim için en büyük eksilerinden diğer türlü zaten ikisi komisyon almıyor. Mesela Tosla yerine Papara'yı seçmenizin sebebini söyler misiniz? :D
Paparaya iban üzerinden para atılıyor diye biliyorum.

Geri
Yukarı