İnceleme Papara

1. Papara
2. Paycell
3. Tosla
4. Fups
5.?

Papara
Kart Fotoğrafı:
1646933239705.png

Kartın aşırı ince bir yapıya ait olduğunu söyleyebilirim.
Kişiye özel basımı onu iyi kılan şey olabilir.
Normal karttan yanı sıra bilgileri arkada.
Temassız desteği mevcut.
Teslimat sürecine gelirsek sadece adres dolduruyoruz. Ücretsiz bir şekilde elimize geliyor.
Web sitesi arayüzü:
Adsız.png

Sade tasarımı hoşuma gitti. Ancak Dark mod olsa daha güzel olabilirmiş.
Cashback:
1646934037597.png

1646934072731.png

1646934088044.png

En sevdiğim özelliği: Hayalet sanal kartı
Güvenilir olmadığını düşündüğünüz yerden bir şey alırken kullanabilirsiniz. Kullandıktan hemen sonra kart iptal edilir ve kapatılır. Ancak 1 TL kullanılarak açılıyor.
Para yatırma limiti:
  • Onaysız Hesap sahibiysen aylık 1.250 TL
  • Onaylı Hesap sahibiysen kendi banka hesabından ayda 100.000 TL, nakit yatırma kanallarından 1.250 TL
  • Sözleşmeli Hesap sahibiysen kendi banka hesabından 500.000 TL, nakit yatırma kanallarından 10.000 TL

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de hâla onaylamaya çalışıyorum. En son mail aracılığı ile iletişime geçtim Papara ile. Benden e-Devlet üzerinden nüfus kayıt örneği belgesi istediler ve onu hallettim. Şimdi bir tek kimliğim ile fotoğraf çekinip 2 dosyayı da mail ile onlara ulaştırmak kaldı. Cidden zor bir süreç :)

Bunlarla uğrasıcak vaktim yok ki. IPad'den deniyorum olmuyor şimdi S9+'dan deneyeceğim.😕

Yaşı küçük olanlar, yani bu konuyu açan ve bu konuda mesajı bulunanlar için iyi sayılır, onun dışındakiler için bankalar var zaten.

Her şey bugün ki yaşadığım olaya kadar çok güzeldi hani bu kart ATM'den para yükleme işlemleri için komisyon almıyordu 9 TL komisyon aldı.

Hangi ATM ile gerçekleştirdiniz para yükleme işlemini?
1 Mayıs'tan itibaren artık Akbank hariç diğer bankaların ATM'lerinden ise komisyon ücreti ile işlemler yapılabiliyor.

Akbank'dan ATM'sinden yüklemeyi denedim para yatır seçeneği yoktu ben de TEB ATM'sinden yükledim.

Kullandığınız Akbank ATM'sinde bir arıza oluşmuş olabilir.
Normal şartlarda para yatırma seçeneği açık olması gerekirdi.
TEB ATM'sinden komisyon alması ise normal yatırdığınız tutara göre de alacağı komisyon değişiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı