Papara'da hesap onaylı olmasına rağmen işlem yapılamıyor

Eğer 18 yaşının üstündeyseniz ve hesabınız onaylıysa kendi banka kartınızdan 100 TL ve üzeri yatırırsanız sözleşmeli hesaba geçiş yapılıyormuş.

Hesabımı onayladım ve Black Card aldım fakat hala hiçbir şey yapamıyorum. Arkadaşlarım birbirlerine para vs. gönderebiliyor fakat ben gönderemiyorum. Eskiden para isteyebiliyordum artık onun için bile sözleşmeli hesaba geçmem gerekiyor. Bunun sebebi nedir? Hesabım onaylı değilken bile para isteyebiliyordum ama dediğim gibi artık olmuyor tamamen işlevsiz bir şeye döndü bu.

Yeni düzenlemeler gereği bahsettiğiniz işlemler için artık sözleşmeli hesap sahibi olmanız gerekmekte.

Hesabımı onayladım ve Black Card aldım fakat hala hiçbir şey yapamıyorum.

Kartınızı sözleşmeliye geçiş için aldıysanız, kartınızı Papara'nın kendi uygulamasından veya sayfasından almanız gerekli. Diğer anlaşmalı satış noktalarından aldıysanız oradaki kartlar beraberinde teslim formu getirmediği için hesabınızı sözleşmeli statüsüne yükseltemez. Ayrıca 18 yaşından küçükseniz sizin sözleşmeliye geçiş yapabilmeniz için öncelikle velinizin sözleşmeli hesap sahibi olması gerekmektedir.

Yeni konular

Geri
Yukarı