Papara Hesap Onaylı Olmasına Rağmen Onay İstiyor

Glavrol

Hectopat
Selam arkadaşlar. Papara hesabıma banka hesabımdan para yatırdım şimdi bu parayı başka bir papara hesabına göndermek istiyorum ancak bana bir bilgilendirme mesajı geliyor.
"Bu işlemi yapabilmen için seni daha iyi tanımamız gerekiyor. Bunun için kendine ait bir banka hesabından Papara hesabına dilediğin tutarda para yatırabilir veya Papara Black Kart'a başvuru yaparak sözleşmeli hesaba geçebilirsin."
Sorun şurada, benim hesabım zaten onaylı hesap ve hesabıma banka hesabımdan para yatırdım. Burada bilmediğim bir şey mi var yoksa bir hata mı oluştu bilmiyorum. Uygulamadan çık gir yapmak sorunu çözmedi. Yardımcı olursanız sevinirim.

Uygulama içerisinden para transferi yapmak istediğin zaman karşı tarafın Papara numarasını yazdığında mı sana böyle bir mesaj geliyor? Eğer durum böyleyse bir karışıklık vardır Papara desteğe mail göndermeni tavsiye ederim.
Papara kart çıkarman gerekiyor dostum.
Papara kart çıkarmasına gerek yok.

Bu arada kart alması çok uzun sürüyor bana 2 ayda ulaştı 3 ayda gelen arkadaşım var
Reis onu bende anlamadım bana 2 haftada geldi bir arkadaşıma da dediğin gibi 1 ay sonra geldi. Akşam saatinde ki siparişleri sanırım aras kargo ileydi o çabuk getiriyordu yanlış hatırlamıyorsam.
Peki savunmaya devam et .d
Siyasetmi yapıyoruz bilader neyin savunması sorun açıklamasında yazanı görmüyormusun? Adamda biliyor müşteri hizmetlerini aramayı kart alırsa kesin ortadan kalkacak bir sorun. Kullanışlı diye kart önerdim ayrıca.

Kart çıkarmama gerek olduğunu sanmıyorum zaten hesabıma para göndermiştim. Papara desteğe mail atacağım.
Uygulama içerisinden para transferi yapmak istediğin zaman karşı tarafın Papara numarasını yazdığında mı sana böyle bir mesaj geliyor? Eğer durum böyleyse bir karışıklık vardır Papara desteğe mail göndermeni tavsiye ederim.

Papara kart çıkarmasına gerek yok.
Para transferine girdiğim anda geliyor

Kart çıkarmama gerek olduğunu sanmıyorum zaten hesabıma para göndermiştim. Papara desteğe mail atacağım.

Para transferine girdiğim anda geliyor
Desteğe mail at dostum dediğim gibi. Hesabın onaylı olmasına rağmen senden bir onay istiyorsa bu senden kaynaklanan bir problem değildir.

Yeni konular

Geri
Yukarı