Papara'da para biriktirilir mi?

eKqx

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Para biriktirmeyi düşünüyorum fakat kumbarada biriktirince hemen harcayasım geliyor ve harcıyorum. Papara Black kart sipariş edip biriktirmek mantıklı mıdır? Bazı yerlerde kartlardan Exxen gibi üyeliklerin kullanıcın haberi olmadan çekildiği gibi söylentiler duydum.

Merhaba. Para biriktirmeyi düşünüyorum fakat kumbarada biriktirince hemen harcayasım geliyor ve harcıyorum. Papara Black kart sipariş edip biriktirmek mantıklı mıdır? Bazı yerlerde kartlardan Exxen gibi üyeliklerin kullanıcın haberi olmadan çekildiği gibi söylentiler duydum.

Exxen otomatikte ise tabii ki çeker. Daha doğrusu bayım üyeliğinizi iptal etmediğiniz sürece çekmeye devam edecektir. Onun dışında sizden habersiz para çektiği asılsız. Ancak kartınızı çaldırmanız lazım.

Banka hesabı açma imkanın yoksa olabilir. Karta limit koyup hesapta biriktirirsin. Abonelikleri kartım kısmından iptal edebiliyorsunuz. Profildeki yaşınız doğruysa döviz de alabilirsiniz.

Siz üyelik alırsanız aylık zamanı geldiği zaman çekiyor. Almazsanız bir sıkıntısı olmaz.

Yok hocam, otomatik değil hiç Exxen kullanmayan birinin kartından bile çekilmişti. Sanırsam 2021 yılı başında yaşanmıştı.

Öyle bir şey mümkün değil. Bir hata olması lazım bayım.

İhtimaller:
  • Kartını çaldırmıştır.
  • Üyeliğini iptal ettirmeyi unutmuştur.
  • Cashback ile ilgili bir karıştırma olabilir.

Öyle bir şey mümkün değil. Bir hata olması lazım bayım.

İhtimaller:
  • Kartını çaldırmıştır.
  • Üyeliğini iptal ettirmeyi unutmuştur.
  • Cashback ile ilgili bir karıştırma olabilir.

İnternette araştırdığında görebilirsiniz hocam.

Sağolun arkadaşlar internet kullanıma kapatıp biriktireceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı