Papara'da ulaşım kartları cashback gösteriyor ama cashback gelmedi

Papara kartımla abonman yaptım ama cashback gelmedi sadece para yüklemelerinde mi oluyor bu cashback?

Cashback özelliği 18 yaşından büyükseniz olur. 18 yaşından küçükseniz veli onayı ile yapabiliyorsunuz.

Anında vermesi gerekiyordu cashbacki. Müşteri hizmetlerine bağlanın iş günü içerisinde. Size yardımcı olacaklardır.
denicem birazdan hocam

Hocam farklı olarak yansımış olabilir ödemeye o yüzden paparaya destek açıp belirtin ödemesini yaparlar nays'ta yaşamıştım.
hocam onu ben de düşündüm de doğru gözüküyo valla. Bir de önce naystan denedim hata verdi bu arada o yüzden paparadan hallettim naystan nasıl yapıyoruz acaba bilgilerimi doğru girmeme rağmen olmadı

Cashback özelliği 18 yaşından büyükseniz olur. 18 yaşından küçükseniz veli onayı ile yapabiliyorsunuz.
daha önce cashback özelliğini çok fazla kullandım zaten 18den büyüğüm onda sorun yok sağ olun yine de

Papara kartımla abonman yaptım ama cashback gelmedi sadece para yüklemelerinde mi oluyor bu cashback?

Ödemeni Papara'daki Ödemeler > Ulaşım Kartları bölümünden mi yaptın, yoksa başka bir yerden mi?

1703339759510.png

Yeni konular

Geri
Yukarı