Papara'dan alınan VP gelmedi

Boran55

Decapat
Daha fazla  
Bekleyeyim mi yoksa Papara ile iletişemime mi geçeyim? Geçmişte kodu göster gözükmüyor.

Screenshot_20230729_203022_Messages.jpg

Bekleyeyim mi yoksa Papara ile iletişemime mi geçeyim? Geçmişte kodu göster gözükmüyor.

Eki Görüntüle 1881739
Epin başlı başına dolandırıcı bi site aynısını tosladan steam cüzdan kodu alarak yaşadım 80 TL cüzdan kodu almıştım o gün bu gündür kayıp bir çok kişi de aynı sorundan muzdaripmiş yine de canlı desteğe bağlanıp şansınızı deneyin derim

İletişime geç üstüne yatabilirler.
Direk epinle iletişime geçmesi lazım ama işe yarayacağını sanmıyorum

Epin başlı başına dolandırıcı bir site aynısını Tosla'dan Steam cüzdan kodu alarak yaşadım 80 TL cüzdan kodu almıştım o gün bu gündür kayıp birçok kişi de aynı sorundan muzdaripmiş yine de canlı desteğe bağlanıp şansınızı deneyin derim.

Direk epinle iletişime geçmesi lazım ama işe yarayacağını sanmıyorum.

O zaman üstüne soguk su içmeli.

yine de şansını denesin
Paparadan alınca hep geç geliyor. 3 4 defa daha almıştım ama 2-3 saat oluyordu max. Şimdi 4 saat geçmiş. 1 hafta önce aynısını bir arkadaşta yazmış. En iyisi paparaya mail atayım, beni mağdur duruma getireceklerini pek zannetmiyorum.

Paparadan şöyle bir mail geldi:Değerli Kullanıcımız,

İşleminizle ilgileniyoruz. Konu hakkında e-pin firması ile iletişime geçilmiştir.

Kod gönderimi Papara hesabınıza kayıtlı telefon numaranıza sms olarak e-pin firması tarafından en kısa süre içerisinde iletilecektir.

Sağlıklı günler dileriz.

Son düzenleme:
Epin başlı başına dolandırıcı bi site aynısını tosladan steam cüzdan kodu alarak yaşadım 80 TL cüzdan kodu almıştım o gün bu gündür kayıp bir çok kişi de aynı sorundan muzdaripmiş yine de canlı desteğe bağlanıp şansınızı deneyin derim

Direk epinle iletişime geçmesi lazım ama işe yarayacağını sanmıyorum
Bende tosladan 450tl vp aldım 2 gündür gelmedi :d

Geri
Yukarı