Valorant satın alınan 1200 VP hesaba gelmedi

Bir VP alalım dedik, uğraştığımız şeye bak. Ne doğru düzgün müşteri hizmetleri var ne doğru düzgün destek paneli. Ticket açtım ama dönen eden yok, bekliyorum.

Kanka Papara'dan aldıysan mesela gir oradan işlemin üstüne tıkla sonra dekonta tıkla Riot tickete at.

Kanka Papara'dan aldıysan mesela gir oradan işlemin üstüne tıkla sonra dekonta tıkla Riot tickete at.
sadece papara değil bütün bankalarda dekont alabilir adam yapmış zaten de cevap vermemişler daha

Reis çözebildin mi ne oldu cevap yazdılar mı?

Son düzenleme:
sadece papara değil bütün bankalarda dekont alabilir adam yapmış zaten de cevap vermemişler daha

Reis çözebildin mi ne oldu cevap yazdılar mı?

Ticket attım, problemin kendilerinden değil Iyzico'dan kaynaklandığını, yakın zamanda Iyzico'nun iade gerçekleştireceğini söylediler. 3 hafta falan geçtikten sonra, yaptığın işlemin karşılığını alamamışsın, gerekli VP'yi hesabına aktardım tarzında bir ticket geldi, düzeltildi.

Ticket attım, problemin kendilerinden değil ıyzico'dan kaynaklandığını, yakın zamanda ıyzico'nun iade gerçekleştireceğini söylediler. 3 hafta falan geçtikten sonra, yaptığın işlemin karşılığını alamamışsın, gerekli VP'yi hesabına aktardım tarzında bir ticket geldi, düzeltildi.

Duyduğuma sevindim hocam güle güle kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı