Banka/Kart Papara'dan gelen Google işlemi bildirimi

oktaywastaken

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus A320M-F
AMD Ryzen 5 2600
Asus GeForce GTX 1050Ti
Crucial Ballistix 8GB 3000MHz
Kingston A400 480GB
Merhaba. Papara uygulamamdan ayın 8'inden beri 129.99 TL'lik bir Google işleminin gerçekleştirilemediği hakkında toplam 5 bildirim geldi. Ancak ben böyle bir harcama yapmaya çalışmadım ve aboneliklerimde de Google'a dair bir şey görünmüyor. Böyle bir bildirim alan var mı arkadaşlar? Kartıma başkası mı erişip bir şey satın almaya çalışıyor bilemiyorum. Teşekkürler.

Merhaba. Papara uygulamamdan ayın 8'inden beri 129.99 TL'lik bir Google işleminin gerçekleştirilemediği hakkında toplam 5 bildirim geldi. Ancak ben böyle bir harcama yapmaya çalışmadım ve aboneliklerimde de Google'a dair bir şey görünmüyor. Böyle bir bildirim alan var mı arkadaşlar? Kartıma başkası mı erişip bir şey satın almaya çalışıyor bilemiyorum. Teşekkürler.
Kartınızı kapatıp yeni kart isteyin. Kart bilgileriniz çalınmış muhtemelen

Kartınızı kapatıp yeni kart isteyin. Kart bilgileriniz çalınmış muhtemelen
Hocam çok teşekkürler. Bir arkadaşıma yazmıştım, tam kapatmadan önce Google Play'den aboneliklerimi kontrol etmemi söyledi. Ana hesabımda aboneliğim yoktu ancak diğer Google hesabıma girince Microsoft Word'den 130 TL'lik aboneliğim olduğunu gördüm. Deneme süresi bitince iptal etmeyi düşünüyordum ama unutmuşum😃 Yardımınız için teşekkürler yeniden.

Geri
Yukarı