Papara'dan gelen "kartını aktif et" bildirimi nedir?

seel.cuk

Centipat
Merhaba ben 1 ay öncesinde Papara kart aldım fakat sonra müşteri hizmetlerini arayıp kartı iptal ettirdim ve hesabımı kapattırdım. Fakat uygulamasını silmemiştim ve az önce bana aşağıdaki resimde gördüğünüz bildirim geldi bu sadece bir reklamı ve uygulamaya girip kontrol ettiğimde hesabım hala askıda gözüküyor acaba biri benim adıma kart mı? Aldı bu sadece reklam bildirimi mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220223_165526.jpg
    Screenshot_20220223_165526.jpg
    11,5 KB · Görüntüleme: 74
Benim bildiğim kadarıyla bu bildirim kartın eline ulaştı mı ulaştıysa uygulamadan aktif etmezsen kullanamazsın anlamı taşıyor ama iptal ettim dediğin için çok anlamadım niye geldiğini.

Ekran görüntüsüyle birlikte [email protected]'a mail atarsanız bu konuyla ilgilenirler hocam. Muhtemelen reklam amaçlı gönderilen bir bildirimdir, askıya alınmış hesap üzerine kart alabileceklerini sanmıyorum.

Anladım, yani ben hesabımı askıya aldıktan sonra benim bilgilerimle yeni bir hesabı onaylayıp kart sipariş edemezler değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım yani ben hesabımı askıya aldıktan sonra benim bilgilerimle yeni bir hesabı onaylayıp kart sipariş edemezler değil mi?
İmkansız değil ama çok zor bir ihtimal. Adınıza kart alabilmeleri için önce adınıza hesap açmaları lazım, bu da sizin kimlik bilgilerinizi vs. içeriyor. Yani kimliğiniz çalınmadıysa adınıza hesap açıp kart sipariş edemezler hocam.

İmkansız değil ama çok zor bir ihtimal. Adınıza kart alabilmeleri için önce adınıza hesap açmaları lazım, bu da sizin kimlik bilgilerinizi vs. içeriyor. Yani kimliğiniz çalınmadıysa adınıza hesap açıp kart sipariş edemezler hocam.

Anladım öyle bir durum olmadı sağ olun.

Anladım yani ben hesabımı askıya aldıktan sonra benim bilgilerimle yeni bir hesabı onaylayıp kart sipariş edemezler değil mi?

Bir tanıdığıma sordum aynı gün ve yakın saatlerde ona da aynı bildirim gelmiş demek ki toplu reklam bildirimi diye düşündüm ve tekrar sorduğumda sadece bu bildirim değil aynı gün bayram bildirim filan da geliyormuş yani sorun olmaz sizce de değil mi?

Geri
Yukarı