Papara'dan hangi karta geçilir?

FeudaR

Centipat
Daha fazla  
İki buçuk yıldır Papara kullanıcısıyım. Aktif olarak IBAN işlemleri yaptığım sürekli hareketli bir hesabım var. Fakat son zamanlarda gerek destek olsun gerek cashback ve ATM'deki değişiklikleri olsun memnun olmamaya başladım. 16 yaşındayım IBAN olan ön ödemeli kart gibi bir şey olsa güzel olurdu. Tosla'ya geçmeyi düşündüm fakat Papara gibi rahat edebilir miyim bilemedim. Bir sürü yeni kart çıkmaya başladı zaten fark ettiyseniz. Sizce ne yapabilirim?

Kart çok, keyfine göre al.

Mesela konser ve eğlenceler ile ilgili kampanyası olan Pep vardı, kartını aldım.
Arayüzü sade olduğu için Papara aldım, bir de metal kart veren banka varsa oradan da kart alırım. 😇😂

Tosla için birkaç gün deneme şansım oldu, Papara kadar kullanışlı ve basit bir arayüzü yok. Karışık ve gereksiz fazlalık bulunuyor. Bana göre hala Papara ile rekabet edecek bir kart bulunmuyor.

Kart çok, keyfine göre al.

Mesela konser ve eğlenceler ile ilgili kampanyası olan Pep vardı, kartını aldım.
Arayüzü sade olduğu için Papara aldım, bir de metal kart veren banka varsa oradan da kart alırım. 😇😂
Bende aynı mantıktayım. İninal, Paycell, FUPS, Tosla, Papara hangisinde düzgün bir kampanya olursa onu kullanıyorum.

Mesela karışık gelen şey neydi sana?

Karttan karta para göndermek için hesap onaylamak gerekiyor bunun için size ait olan bir karttan 1 lira gibi bir işlem ücreti gönderip onaylama istiyor. Bunu yapmama rağmen benim kartım onaylanmamıştı. Arayüz konusuna gelince sosyal gibi bir kısım bulunuyor, yeni katılanlar olsun alışveriş yapanlar olsun herkesin bilgilerini otomatik paylaşıyor, kapatılıyor mu bunu hiç araştırmadım. Diğer türlü ise Papara arayüzü daha göze hitap ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı