Çözüldü Papara’nın 1 Senedir 3D Secure Numarasını Güncellememesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tim

Zettapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Stockholm
Papara’daki cep telefonu numaramı geçen sene güncelledim fakat giriş mesajları yeni numarama gelirken 3D Secure mesajları hâlâ eski numarama geliyor. 5 kere iletişime geçtim ve her seferinde 24 saat içinde güncelleneceği söylenip güncellenmedi. Her seferinde ikinci hattımı kontrol etmek zorunda kalıyorum. 10/10 hizmet kalitesi. :)

@Webcam kullanan insan, 1 senenin çok uzun bir zaman olduğunu ve 24 saat içinde güncelleneceğini, güncellenmezse yeniden iletişime geçmem gerektiğini söylediler. Bundan önceki numara değişimimde tek e-posta yeterli olmuştu ama bu sefer 100 kere aramam gerekecek gibi duruyor. Aktif olarak kullandığım bir kart değil diye pek de üzerinde durmadım ama çok saçma bir durum. Eski hattımı iptal etseydim internet alışverişi yapamıyor olacaktım.

Papara gereksiz sorunlara sahip bir yer ya. Çok potansiyel bir yer ama aynı zamanda çok da sorunu olan bir yer.

Hocam müşteri hizmetlerini arayıp "1 senedir güncellenecek hala güncellenmedi şimdi güncelleyin" vs. gibi bir şey dediniz mi, dediyseniz nasıl bir tepki aldınız?
Hocam mantıklı ama bazen aynı cevabı veriyorlar o yüzden bilemedim.

@Webcam kullanan insan, 1 senenin çok uzun bir zaman olduğunu ve 24 saat içinde güncelleneceğini, güncellenmezse yeniden iletişime geçmem gerektiğini söylediler. Bundan önceki numara değişimimde tek e-posta yeterli olmuştu ama bu sefer 100 kere aramam gerekecek gibi duruyor. Aktif olarak kullandığım bir kart değil diye pek de üzerinde durmadım ama çok saçma bir durum. Eski hattımı iptal etseydim internet alışverişi yapamıyor olacaktım.

Siz de haklısınız hocam. Papara'yı seviyorum ancak böyle saçma meseleleri de var, garip.

Az önce tekrar aradım ve sanal kart için de ayrıca numara güncelleme işlemi yaptılar. Normalde talep oluşturulduğunda sadece Black Card için güncelleme yapılıyormuş. Yeni oluşturulan sanal kartlarda güncel numaram kullanılıyormuş fakat eski sanal kartlar için ayrıca talep oluşturulması gerekiyormuş. 1 sene sonra bilgili bir temsilci denk geldi ve sorunum çözüldü. Neden tüm kartlar için bu işlem yapılmaz ki? 😅

Geri
Yukarı