Papara'ya ATM'nin para yutması ile alakalı atacağım mail nasıl olmuş?

564300

Decipat
Papara'ya paramın yutulduğunu mail atacağım mail şöyle:
17 Ekim 2022 pazartesi günü 07.40-08.10 saatleri arasında Papara hesabıma kartsız işlemle para yatıracaktım Akbank ATM'sine gittim kartsız işlemlere tıkladım para yatıra tıkladım sonra IBAN lle para yatıra tıkladım IBAN'ı girdim sonra T.C. Kimlik numaramı girdim açıklama kısmınada Papara numaramı girdim her şey sorunsuz ilerliyordu 170 TL yatıracaktım parayı üst üste dizerek açılan yere yerleştirdim 150TL'yi aldı 20TL'nin yarısını aldı ardından para yatırma yerinin kapağı kapandı 20TL'nin yarısı ATM içinde diğer yarısı ATM dışındaydı bende o 20TL'yi çektim aldım kısa bir süre ATM'nin içine aldığı 150TL'yi Papara hesabıma geçirmesini bekledim ama 150TL hesabıma geçmedi herhangi makbuzumda yok paramı geri almak istiyorum.
Kamera kayıtlarına görüntüm yansımıştır elimde bir kağıt tutuyordum ve IBAN numarama, Papara numarama vs bakıyordum hatta elimde tuttuğum paraya kadar kamera kayıt etmiştir elimde 1 tane 100 TL, 1 tane 50 TL ve 2 tane 10 TL tutuyordum ATM o 2 tane olan 10 TL'nin yarısı ATM içinde diğer yarısı ATM dışında kaldı para yatırma yerinin kapağı kapandığında o 2 tane 10TL'nin yarısı dışında olduğu için bende paramı çekip almayı denedim ve o 2 tane 10TL'yi alabildim.
ATM adresi: Hürriyet mahallesi ismet inönü bulvarı no: 300 Yenişehir/Mersin
(Migros önü Akbank ATM'si Yenişehir/Mersin)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu arada aklıma gelmişken neden müşteri hizmetlerini aramıyorsunuz?

Aradım.
Önce Akbank şubesine gittim
Bunu ara dediler açıkla dediler
Aradım Akbank müşterisi olmadığım için tekrar Akbank şubesine gitmemi söylediler gittim Papara'ya söylemelisin dediler.

Paramı yuttu.

Evet.🤨

Papara Black Card'ı da yuttu o yüzden kartsız işlemle yatırıyordum.

Aradım.
Önce Akbank şubesine gittim.
Bunu ara dediler açıkla dediler.
Aradım Akbank müşterisi olmadığım için tekrar Akbank şubesine gitmemi söylediler gittim Papara'ya söylemelisin dediler.

Papara Black Card'ı da yuttu o yüzden kartsız işlemle yatırıyordum.

İkisi de bu konu hakkında bir şey yapamazlar.

Benim de aynı şey başıma geldi, ATM numarasını yazmanızı istiyorlar. Sonrasında sürekli ilgileniyoruz anlamına gelen mailler atıyorlar ama ne dediği de anlaşılmıyor. En son para hesaba geçiyor. Bende bu şekilde oldu.

İkisi de bu konu hakkında bir şey yapamazlar.

Evet Papara'yı aradım yeni kart bastırdım onlar imha ediliyor dendi yani yutulan kartlar.
Şimdide Papara'ya mail.

Benim de aynı şey başıma geldi, ATM numarasını yazmanızı istiyorlar. Sonrasında sürekli ilgileniyoruz anlamına gelen mailler atıyorlar ama ne dediği de anlaşılmıyor. En son para hesaba geçiyor. Bende bu şekilde oldu.

Kaç haneli ATM no?
Çok sıfır vardı sayamadım son 4 hanesi 0 değildi 6369 idi son 4 hane.

Yeni konular

Geri
Yukarı