Papara'yı önermiyorum!

Gözünüz kör galiba "kendi hesabınız" yazısını okuyamadınız. Siz okuyamadıysanız sorun şirket değil sizsiniz. Ayrıca para iade geliyor kendi kendine.

O bilgiyi öğrenmem yeterliydi. Başlığı ve kategoriyi değiştiriceğim yorumun için teşekkürler iyi akşamlar.
Konu kilitlensin lütfen.
Arkadaş hatasını anladı, daha fazla üzerine gitmeye gerek yok.

Biraz kör olabilirim. Raporlama yerini bilmiyorum :D
Gördüm tamam.
Para 2 3 güne otomatik yatar dert etme paranın orada kalacak hali yok aynı hatayı bir daha yapmamaya bak.

Hâlâ bekliyorum umarım yatar.

Son düzenleme:
Babamın kuveyttürk hesabından Papara'ya para yatırayım derken kuveyttürk hesabının bana ait olması gerekiyormuş.
Para iadesi istiyorum her şeyi istiyorum dekont attım her şeyi yaptım. Cevap yok, cevap olsa da hep aynı şeyler. Mesela 4 kere destek açtım aynı şeyi yazdılar. Ama sorunumu çözecek bir yazı değil, aşağıya koydum.

değerli kullanıcımız, talebiniz ile ilgili sizlere mail ile detaylı olarak bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz ile ilgili gerekli kontroller yapıldığında Papara hesabınıza adınıza kayıtlı olmayan, farklı bir kişiye ait banka hesabından transfer işlemi yaptığınız belirlenmiştir. Papara hesabınıza yalnızca 'kendi adınıza kayıtlı' banka hesabınızdan para yatırabilirsiniz. Papara'nın para yatırma kuralları içerisinde işlem yapmadığınız için konuyla alakalı "banka hesap sahibinin", işleme ait dekont ile birlikte [email protected] mail adresimizden bizimle iletişime geçmesini rica ederiz. Ödeme gönderirken "Papara hesap sahibi ile banka hesap sahibi aynı olmalıdır" kuralını unutmayınız. Para yatırma sürecini https://www.papara.com/#!/faq/para-yatirma adresimizden öğrenebilirsiniz. Saygılarımızla Papara destek ekibi
benim de 700 lira civarı parama çöktüler 1 hafta sonra geri verdiler. sonrasında da hesabımı incelemeye aldılar istedikleri evrakları banka bile istemiyor. garip bir uygulama ancak ziraat bankası ve akbank müşterisi olarak gereksiz buluyorum.

benim de 700 lira civarı parama çöktüler 1 hafta sonra geri verdiler. sonrasında da hesabımı incelemeye aldılar istedikleri evrakları banka bile istemiyor. garip bir uygulama ancak ziraat bankası ve akbank müşterisi olarak gereksiz buluyorum.
Gerekli şartlar kalın ve büyük puntolu şekilde kırmızı renkte yazılmasına rağmen okumadıysanız bu sizin sorununuz oluyor ne yazık ki.

Benim de 700 lira civarı parama çöktüler 1 hafta sonra geri verdiler. Sonrasında da hesabımı incelemeye aldılar istedikleri evrakları banka bile istemiyor. Garip bir uygulama ancak Ziraat Bankası ve Akbank müşterisi olarak gereksiz buluyorum.

Gelmedi benim ki :D 4TL neyse ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı