Papatya çayını erkekler içmeli mi?

Kapkara Kedi

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar. Bu ilginç başlığın bir hikayesi var, birkaç kişiden bazı bitki çaylarının erkeklere yaramadığını duydum ve papatya çayı hakkında ufak bir araştırma kararı aldım. İnternetten araştırdığımda ağırlıklı olarak böyle bir durum olmadığını ve kalp çarpıntısı olan benim gibi insanlar için sakinleştirici etkisinin olduğunu, ama belli bir kaynağa dayanmadığına inandığım yerlerde erkeklere yaramayan bir çay olduğu hakkında 2 3 şey gördüm. Sonra 'ne olur ne olmaz' tarzında bir tereddüte düşünce nihai olarak size de sormak istedim. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Bildiklerinizi anlatırsanız sevinirim.

Biyoloji - 0, Anatomi - 0, Kimya - 0 olunca "papatya çayı kadınlar içindir, erkeklere yaramaz", diyorlar.

Saçma saçma şeyler uyduruyorlar.

Son düzenleme:
Öncelikle yorumlarınız için teşekkür ederim. Bende kalp çarpıntısı sorunu var, iyi gelmesi için bitki çaylarını tercih ediyorum. Papatya çayını öneri olarak birkaç kez aldım ve faydası oldu gerçekten. Bu fayda belki psikolojik olaraktır, belki gerçektir. Ama kendimi iyi hissettirdi yani. Bu başlığı açmadan önce de birkaç şey okudum ve açıkçası içime kurt düşürdü. Erkekler için neden faydalı olduğuna veya neden faydalı olmadığına dair en azından tek cümlelik yardım edebilir misiniz? :)

Öncelikle yorumlarınız için teşekkür ederim. Bende kalp çarpıntısı sorunu var, iyi gelmesi için bitki çaylarını tercih ediyorum. Papatya çayını öneri olarak birkaç kez aldım ve faydası oldu gerçekten. Bu fayda belki psikolojik olaraktır, belki gerçektir. Ama kendimi iyi hissettirdi yani. Bu başlığı açmadan önce de birkaç şey okudum ve açıkçası içime kurt düşürdü. Erkekler için neden faydalı olduğuna veya neden faydalı olmadığına dair en azından tek cümlelik yardım edebilir misiniz? :)
Sadece şunu yazacağım, fazla tüketmeyin. Her şeyin fazlası zarar.

O öyle bir şey değil. Gene bilgisizler konuşmuş. Papatya çayı hakkında bilgim yok ama spearmint bitki çayının daha çok kadınlara yararlı geldiği söyleniyor çünkü kadınlık hormonu salgılatıyomuş. E kadınlık hormonunu destekleyen bitki erkeğe yaramaz. Seksistlikle alakası yok. Papatya çayını bilmem.

O öyle bir şey değil. Gene bilgisizler konuşmuş. Papatya çayı hakkında bilgim yok ama spearmint bitki çayının daha çok kadınlara yararlı geldiği söyleniyor çünkü kadınlık hormonu salgılatıyomuş. E kadınlık hormonunu destekleyen bitki erkeğe yaramaz. Seksistlikle alakası yok. Papatya çayını bilmem.
Hocam peki papatya çayı yerine sakinlik için bana önereceğiniz bir çay var mı? Sağlam etkisi olsa yeterli :) Yeşil çay olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı