Papel Türkiye güvenilir mi?

Elweald

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Arkadaşlar merhaba, hesap doğrulamasına 250 TL gibi bir ücret veriyor. Bundan dolayı kayıt olacağım güvenilir mi?

İlgili gönderi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Google'da araştırma yaptığımda gerekli izinleri almış ve yasal prosedürleri tamamlamış bir kuruluş olarak gözüküyor. Uygulamaya barındırdığı özellikleri kullanmak için üye olacaksınız ayrıca aynı işlemleri yapabilen halihazırda farklı bir platform kullanmıyorsanız bilgilerinizi vermenizde bir sakınca görünmüyor. Lakin sadece 250 lira için üye olmayı düşünüyorsanız emin olun kimlik bilgileriniz, telefon numaranız, adresiniz gibi kişisel bilgileriniz 250 liradan çok ama çok daha değerli.

Google'da araştırma yaptığımda gerekli izinleri almış ve yasal prosedürleri tamamlamış bir kuruluş olarak gözüküyor. Uygulamaya barındırdığı özellikleri kullanmak için üye olacaksınız ayrıca aynı işlemleri yapabilen halihazırda farklı bir platform kullanmıyorsanız bilgilerinizi vermenizde bir sakınca görünmüyor. Lakin sadece 250 lira için üye olmayı düşünüyorsanız emin olun kimlik bilgileriniz, telefon numaranız, adresiniz gibi kişisel bilgileriniz 250 liradan çok ama çok daha değerli.

Hocam çoğu kişin bilgileri maalesef ki her yerde küçük bir ücret karşılığında dolaşıyor. Uygulamayı ise daha önceden kayıt olmuştum zaten şimdi Instagram'da dolaşırken reklamları denk geldi ondan kimlik doğrulaması yaptım. İleride de cash back sistemi gelecek deniyor iddialılar da bu söylemde.

Hocam çoğu kişin bilgileri maalesef ki her yerde küçük bir ücret karşılığında dolaşıyor. Uygulamayı ise daha önceden kayıt olmuştum zaten şimdi Instagram'da dolaşırken reklamları denk geldi ondan kimlik doğrulaması yaptım. İleride de cash back sistemi gelecek deniyor iddialılar da bu söylemde.
Haklısınız. Daha önce üye olmuşsanız doğrulama yapmanızın bir sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum. Zaten ilk mesajda söylediğim gibi gerekli yasal prosedürleri tamamlamış lisanslı bir kuruluş sonuçta.

Arkadaşlar merhaba, hesap doğrulamasına 250 TL gibi bir ücret veriyor. Bundan dolayı kayıt olacağım güvenilir mi?

İlgili gönderi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Artik hiçbir yerde güvende değiliz, bilgilerimiz her yerde toplanıp yüksek ücret karşılığında satılıyor. Bankalarda yeteri kadar güvenlik söz konusu değil, yüz yüze iletişim olmadan kimlik bilgilerinde adına kredi çekilebiliyor . Edevletten gerekli önlemleri alın . Mail edevlet çift faktörlü koruma yapın, bazı siteler pup diye bir yazılım yüklüyormuş telefona, bir yerde okumuştum . Çok hakim olduğum bir konu değil, ama böyle kısa yollardan para kazanmak niyetindeyseniz bunun için ayrı bir telefon kullanmanızı öneririm. Onun dışında 250 TL için böyle bir riske değmez. Adınıza sim kart kopyalayıp, herseyi yapabilirler. Edevletten düzenli kontrol edebilirsiniz. İyi günler 😊

Panelciler 20 TL'ye bakıyor ve bize de para vermiyorlar. Bence gayet mâkul.

Haklısınız hocam ama 12 yaşındaki çocuklar bile 10 liraha ulaşabiliyor artık o bilgilere. Yine de her yere koymamak lazım. Thodex için de aynı güvenilir diyorlardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı