Papel Türkiye güvenilir mi?

İlgili olduğu 2 kurumun sitesinde de yayınlanmış ve izin almış gibi duruyor buna dayanarak güvenli olabilir.

"Papel Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş." anahtar kelimesi ile ilgili sitelerde arayabilirsiniz.

- Türkiye Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Birliği: ELEKTRONİK PARA KURULUŞLARI - TÖDEB - Türkiye Ödeme Ve Elektronik Para Kuruluşları Birliği (T.C. Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi'ne bağlı diye düşünüyorum. Bkz. https://www.cbfo.gov.tr/odeme-siste...-odeme-ve-elektronik-para-kuruluslari-birligi)

-Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası: https://www.tcmb.gov.tr/wps/wcm/con.../odeme+hizmetleri/elektronik+para+kuruluslari

Hocam çoğu kişin bilgileri maalesef ki her yerde küçük bir ücret karşılığında dolaşıyor. Uygulamayı ise daha önceden kayıt olmuştum zaten şimdi Instagram'da dolaşırken reklamları denk geldi ondan kimlik doğrulaması yaptım. İleride de cash back sistemi gelecek deniyor iddialılar da bu söylemde.

Peki parayı aldınız mı acaba ona göre banda yapacağımda.

Arkadaşlar merhaba, hesap doğrulamasına 250 TL gibi bir ücret veriyor. Bundan dolayı kayıt olacağım güvenilir mi?

İlgili gönderi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
250 lira için değmez. Böyle firmalar türedi. Para aklama kokusu aldım

Panelciler 20 TL'ye bakıyor ve bize de para vermiyorlar. Bence gayet mâkul.
Panelciler ve bunun konuyla alakası nedir tam olarak anlayamadım? Kimlik bilgilerimizin değeri yok tamam da sen gidip banka hesabını arkadaşına verir misin? Arkadaşına bile vermeyeceğin bir banka hesabını gidip elden teslim ediyorsun. Unutup gidersen arkandan nelerin çevirileceğini bilmiyorsun.

250 lira için değmez. Böyle firmalar türedi. Para aklama kokusu aldım

Panelciler ve bunun konuyla alakası nedir tam olarak anlayamadım? Kimlik bilgilerimizin değeri yok tamam da sen gidip banka hesabını arkadaşına verir misin? Arkadaşına bile vermeyeceğin bir banka hesabını gidip elden teslim ediyorsun. Unutup gidersen arkandan nelerin çevirileceğini bilmiyorsun.
Yalnız burada banka hesabınızı vermiyorsunuz. Sadece kimlik bilgilerinizi alıyorlar. Zaten denetime tabi bir firma.

Geri
Yukarı